Menu

sen niemowlaka, a karmienie piersią

Dziewczyny nurtuje mnie pytanie. Otóż karmię mojego 8-miesięcznegi synka piersią (teraz głównie rano i w nocy), ale od jakiegoś miesiąca budzi się w nocy jak noworodek równiótko co 2h, na śpiąco cmoka cyca i dalej odzie spać. Nigdy nie przespał całej nocy, budził się do wstania, tzn do 6:00, 7:00 ze 2, 3 razy. Sen się pogorszył od czasu wyjścia w 7 m-cu pierwszego ząbka (obecnie ma 3). Próbowałam dać mu smoczek zamiast piersi, udało się tylko raz ale i tak jak wupuścił to się obudził i musiałam podać pierś. Na noc daję mu kaszę-wypija max 100ml, cyca już nie chce.
Wątpię, żeby budził Go głód, pewnie chce być blisko mnie, nad ranem biorę Go do siebie, ale wcale dużo lepiej nie śpi. Chciałabym powoli odstawiać pierś i chociaż trochę dłużej pospać w nocy, da się tego w ogóle nauczyć? Przesypiania całej nocy czy po prostu ten typ tak ma? ;) Poradźcie:) Pozdrawiamy(awve)

sungirl25
 788  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem a karmienie piersią sen

Odpowiedzi

izolka
ja mam teraz 9 miesieczna i budzi sie 4 razy wypija 120ml mleka i spi dalej,probowalam podac wode czy herbate ale gdzie tam,wypluwa i koniec,starsza teraz ma 2,5 latka to do 1,5 roku mi sie budzila 2-3 razy na mleko i wody tez nie chciala-masakra,bylam zmeczona ale co zrobic
syla
pewnie ząbki mu idą i dlatego jest niespokojny sprubój dać mu na noc paracetamol i zobaczysz czy lepiej śpi ,mój synek tez spał w tym okresie niespokojnie dałam raz syropek to przespał prawie całą noc bo to jednak były ząbki a syrop ulgę przyniusł
sungirl25
Dziękuję dziewczyny:) Doszłam dziś do wniosku, że idzie mu 4 ząb, spróbuję raz mu dać Paracetamol, ale jak piszą dziewczyny chyba trzeba się z tym pogodzić, bo tak widocznie synek ma i preczekać to. PozdrawiamY:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.