Menu

Sen to zdrowie

Wiadomo, że sen ma zbawienny wpływ na regenerację naszego organizmu. Jednak nie wszyscy mają to szczęście, że śpią spokojnie. A jak jest z wami? Macie jakieś zaburzenia snu? Cierpicie na bezsenność? Wasz sen jest płytki i czujny, czy też potraficie zapaść w głęboki zdrowy sen. Napiszcie jak to z wami jest. Ile sny wystarcza Wam w ciągu doby, żeby normalnie funkcjonować?

Ania
 1456  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

sen

Odpowiedzi

tlolek
uwielbiam spać ale niestety od ponad 3 lat niestety mój sen jest płytki i b.czujny ze względu na dzieci (i ciągle jestem niewyspana) , zazdroszczę mężowi bo ten tylko poduszkę zobaczy i już śpi i w nocy go nic nie wybudzi
monique25
"Na ogół śpię 8 godzin,sen mam bardzo płytki."to tak jak Ja :/
daryjka87poznan
Sen mam bardzo czujny jezeli chodzi o corke.
amalka
Od niemal roku nie sypiam więcej niż 3-4 godziny na dobę. Dorabiam w nocy do domowego budżetu- przy małym nie dałabym rady. Teraz jest lepiej bo "dłubię" sobie gdy Krzysio jest w przedszkolu i czasem kładę się wcześniej.
ajrian
śpię ok 4-5 godzin.Zazwyczaj w nocy rozkładam się z malowaniem- w ciągu dnia nie mogę skupić.Czasem mam tak,że nie chce mi się spać całą noc i świt zastaje mnie przy robocie.Nawet kiedy w noy nie maluję i tak nie mogę zasnąc.
karolcia514
mój sen jest płytki i b.czujny ze względu na córkę a śpię ok 8,9 godz
alinagj1o2
Śpię ok 5 ha .Do pracy wstaję przed 4,chodzę dwa tygodnie na rano i jeden na 11 godzinę.Już jestem tak zaprogramowana że gdy nie mam na rano to i tak się o tej godzinie budzę a jak nie to obudzi mnie mąż wybierając się do pracy.Denerwuje mnie to że mimo że czasami mogła bym dłużej pospać to nie mogę.
Kordelia
Śpię ok. 7-8 godzin na dobę - raczej jest to spokojny sen :)
JustiSam
Moje zaburzenie snu ma 11 miesiecy i ma na imie Hania. Jak ona spi spokojnie to ja sie budze i dziwie sie ze ona tyle spi spokojnie.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.