Menu

senne problemy

Witajcie. Znowu mam ten sam problem. Moje 2 letnie dziecko nie chce spać w nocy. Budzi się po 2 godzinach od zaśnięcia i płaczę i bardzo się we mnie wtula. Po godzinie zasypia ale też na chwilę, w nocy jak się obudzi chce oglądać bajki lub jeść, nie chce spać. Dodam że na 2 godziny przed snem staram się go wyciszyć, oglada bajki typu Franklin. Chodzi do żłobka a jak jest chory opiekują się nim babcie. Jestem załamana bo śpię z dzieckiem po 2 godziny w nocy, on sobie radzi odsypiając w dzień(trudno go dobudzić) a ja nie radzę sobie z podstawowym funkcjonowanie. Czy takie zachowania u dzieci są normalne? Co robić by Mały przesypiał większą część nocy?
pozdrawiam

Basia79
 752  2

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie sen

Odpowiedzi

Danusia79
U nas to samo, telewizja ograniczona do minimum, bo synek zrobil sie strasznie nerwowy, i to naprawde dziala, widac zmiane, spi cala noc, a w dzien tez jest duzo spokojniejszy, pediatra skierowala nas do psychologa i to zalecila nam wlasnie pani psycholog i to dziala :)
Basia79
my też byliśmy już u psychologa i stwierdzono że Tomek to dobrze i prawidłowo rozwijający się 2 latek. W żłobku też ok, lubi tam chodzić. Spróbuje ograniczyć bajki.Mały nawet mówi przez sen, widać że coś przeżywa ale staramy się żeby nie miał zbyt dużo emocji w ciągu dnia.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.