Menu

Seriale

Ostatnio jest dosłownie wysyp nowych seriali w telewizji. Jest w czym wybierać i jeszcze trzeba się mocno nagimnastykować, żeby seriale na różnych programach się ze sobą nie pokrywały. Jakie seriale chętnie oglądacie, jakie tylko dorywczo od czasu do czasu, a jakich kompletnie nie trawicie i uważacie za porażkę telewizji?

Ania
 1354  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport oglądanie telewizji seriale telewizja

Odpowiedzi

kaisaa4
nie lubie oglądać seriali, nie mam na to czasu. jak już to na wspólnej i ... tyle :). a usta usta też zaczełam oglądać bo ta godzina jest jeszcze dla mnie w miarę na relaksik i tv :)
renata29
jak tylko nie zapomnę to oglądam ustausta,czasem jak akurat trafię to licencję na wychowanie,rano oglądam majkę bo akurat wtedy zazwyczaj śniadanie jem a Bartuś lubi piosenkę tytułową:)ale do żadnego z seriali nie jestem jakoś szczególnie przywiązana i nie muszę oglądać każdego odcinka
Nula139
Oglądam,jak mam czas.
Kordelia
Z przyzwyczajenia oglądam "M jak Miłość".......na nic więcej nie mam czasu i nie wciągam się w nic nowego :)
joka26
Rano oglądam Majkę ale nie regularnie.
Uwielbiam Dr Housa, kupuję płyty z odcinkami i w TV oglądam jak trafię.
I to na tyle - na szczęście :)
mamaMaksa
seriale,seriale,seriale....strata czasu....
nie pamietam kiedy ostatnio ogladałam tv jest tyle innych ciekawszych zajęc,mój 5letni synek i roczny amstafik nie pozwalają mi leżec na kanapie
daryjka87poznan
Ja lubie Pierwszą miłosc i na wspolnej tylko.
katarzynka2404
barwy szczęścia,m,jak miłość,gotowe na wszystko,poślubione armii,szkoła przetrwania,,,uwaga pirat,jest dużo kanałów i programów,które oglądam a tylko dlatego,bo muszę leżeć w ciąży,,,a skoro już mam wybierać to te powyżej,moje ulubione:)jak jest ładna pogoda to chociaż mały spacer:)
aniol
pierwsza milosc ,moda na sukces,teraz hotel,kosci,ogladalam brzydule,,jak mam czas to patrze jak nie to sporadycznie:))lubie to takie troche odbicie sie od rzeczywistosci..
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.