Menu

Serwisy randkowe??

Mam samotną koleżankę, która właśnie zdecydowała, że koniec z samotnością, że trzeba kogoś poznać - jak na nią to wielki krok na przód. Zastanawiam się czy dobrym rozwiązaniem będzie np serwis randkowy?? Czy jak się do tego zabrać??

Marlena
 600  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina serwis randkowy randka samotność

Odpowiedzi

hogata
Nie jestem przekonana czy to dobry pomysł, żeby szukac 2 połówki na takich serwisach. Ale w sumie nigdy nie próbowałam i może stąd mam takie podejście.
justa
Jest to jakiś sposób na przełamanie się i może rozpoczęcie znajomości... Całkiem dobry sposób - ale szczerze mówiąc wolę poznawać ludzi na żywo.
Poza tym to super, że myślisz o swojej koleżane i chcesz jej pomóc :) Pozdrawiam
Marlena
No na żywo było by najlepiej ale jak? Ma iść do pubu i przysiadać się do facetów? To jest problem. Koleżanka ma 35 lat a w takie miejsca gdzie można kogoś poznać to chodzą same małolaty... Naprawdę nie wiem jak rozwiązać ten problem...
artanis
Znam wielu ludzi, którzy poznali swoich aktualnych małżonków za pomocą serwisów randkowych. Wydaje mi się, że dla zaganianych jest to całkiem dobry sposób. Można kogoś poznać korespondencyjnie i umówić się na niezobowiązującą randkę. Skoro coś takiego istnieje i jest tych serwisów coraz więcej, chyba są skuteczne, prawda? Warto spróbować. Lepsze to, niż siedzieć w domu, oglądać Bridget Jones i czekać na księcia z bajki...
justa
Marlena, chodzi o to by razem po prostu wyjść gdzieś od czasu do czasu, najlepiej niech się sama nie przysiada bo różnie to moga panowie zinterpretoać :) Może zaproponuj koleżance by zapisała się na jakis kurs - nowe miejsca - nowe kontakty.
Marlena
Wychodzimy - pewnie, że wychodzimy a jakże - ale zawsze w towarzystwie starych sprawdzonych przyjaciół - zwykle sa to pary - tylko ona jedna zawsze taka sama. Jakoś nie nadarzają się okazje do zawierania nowych znajomości. Kurs - łatwiej powiedzieć niż zrobić - sport nie bardzo, języki zna ze dwa przynajmniej, pozatym finansowo średnio... Kurcze no nie mam pomysłów. Chyba jednak randka w ciemno - i tak wydaje mi się to lepsze od biur matrymonialnych - to jakieś takie przestarzałe :)
hogata
Faktycznie sytuacja jest zupełnie inna gdy mówisz ze kolezanka ma 35 lat, a nie np. 18. Na dyskotece raczej nie znajdzie partnera. Lepiej tak jak napisała Justa zapisać sie na jakis kurs np. językowy albo tańca. Nowe znajomości gwarantowane :)
Estera
Serwisy randkowe kojarzą mi się z oszustami matrymonialnymi oraz z facetami, który lecą na wszystko co nie zdąży na drzewo uciec:) Lepiej wyjść do ludzi, z tymi kursami to świetna sprawa. Sama kiedyś zapisałam się na kurs fotografii i przyznam, że nic nie łączy ludzi tak dobrze, jak wspólna pasja!
justa
No właśnie- może wraz z nową pasją pojawi się ciekawa znajomość/ znajomości...
maomi
Treść została zablokowana przez zespół
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.