Menu

Sesja zdjęciowa

Ogladałam dzis rano Dziendobry TVN i naszło mnie takie pytanie: Czy zgodziłyscie by sie na sesje zdjęciową do Playboya???

daryjka87poznan
 880  28

Znajdź pytania na ten sam temat:

zdjecia magazyn dla meżczyzn

Odpowiedzi

dagus
przed ciąż tak... teraz zdecydowanie nie (ze względu na mankamenty urody oczywiście)
Mandarinios
ja tak :) wiadomo, że nie każdy może się znaleźć na tej okładce.... poza tym to jest sesja artystyczna, a nie porno :)
KlaudynaK
a ja Wam powiem, że bym się zgodziła, ale kiedyś bo teraz to się do zdjęć moje ciało nie nadaje... Mało tego, to kiedyś trzy moje zdjęcia były w "Twoim weekendzie" - takie rozbierane... he he, pamiętam, założyłam się wtedy ze swoim chłopakiem o całą jego wypłatę. Stwierdził, że nie wyślę swoich rozbieranych zdjęć. Wygrałam. A gazetki, bo byłam w 2 mam gdzieś na strychu... :)
Anemona
nie Ojciec by mnie z domu wyrzucił (smiech)(smiech)
a co do wdzięków moich to i tak by mnie tam tak obrobili ze wyglądałabym na pamele A.
Anemona
KlaudynaK(klaszcze)
aniula
(grins)(grins)(grins)(grins) Klaudyna do odwaznych swiat należy!!!(kciuki)(kciuki)(kciuki)
Mysiaa
oj dziewczyny nie przesadzajcie,przecież te wszystkie zdjęcia do Playboya(i nie tylko) są mocno retuszowane.Dałybyśmy radę(grins)(grins)(grins)
KlaudynaK
dodam, że zajęłam wtedy drugie miejsce. Ale zasłużyłam na pierwsze... Bo ta co wygrała to taka chuda p... była, same kości było widać. No ale decydowały głosy sms, których sama na siebie nie wysyłałam... he he
Ale to fajne było, znajomi zazwyczaj nie kupowali tego...
Pamiętam, jechałam autobusem jak dowiedziałam się, że moje fotki wydrukowali. Zadzwonił dobry kolega i powiedział, że jest na stacji, tankuje i przy kasie przejrzał tą gazetkę... Poznał mnie od razu... he he
moput
Ja nie bardzo bym miała ochotę na to ale to głównie ze względu na ogromną ilość kompleksów jakie posiadam :(( I nawet retusz by mi w głowie nie zmienił ;))
daryjka87poznan
Ja sie zastanawiałam nad tym pytaniem i stwierdziłam ze gdybym miała gdzies tak z 10 kg mniej to dlaczego nie... (grins) KlaudynaK brawo (klaszcze)(klaszcze)(klaszcze) A dostałas tą całą wypłate potem???
KlaudynaK
Tak, zapłacili mi za drugie miejsce... Oczywiście, że tak... To była jak miałam 20 lat, w sumie nie tak dawno... 6 lat temu
Teraz też bym pewnie się zgodziła, mam tylko duży brzuch, a tak to bardzo lubię swoje ciało, szczególnie pupę. Brzusio niedługo będzie większy :) to można się nim pochwalić... :)
daryjka87poznan
KlaudynaK dawaj te fotki tutaj hihi (smiech)(smiech)(smiech)(smiech) Masz przeciez wkoncu gdzies schowany ten magazyn (grins)(grins)
Agnieshka76
Pewnie bym się zgodziła ale na taką dyskretną goliznę i po dużym retuszu (smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
KlaudynaK
he he... @daryjka87poznan gdzieś mam te tygodniki, ale w jakim stanie to nie wiem...
Przecież w swojej galerii mam takie jedno zdjęcie, co prawda nie całkiem rozbierane ale w skąpej koszulce... he he he
KlaudynaK
no, jest w galerii taka fotka pod tytułem "listopad 2006"
daryjka87poznan
No ale i tak podziwiam (klaszcze) Musiałam wejsc zobaczyc (grins)
carla1978
Ja bym sie nigdy nie rozebrala do Playboya, a do twojego weekendu to już wogole
flame123
zgadzam się z melissą(kciuki)
sesja w jakimś lepszym nawet piśmie nie poprawiłaby mojej samooceny w żaden sposób, ponieważ po retuszu, jakiemu poddaliby fotki, sama siebie bym pewnie nie poznała(smutna)
mammma
jeśli kiedykolwiek rozstępy i obwisłe cycki będą sexy, to czemu nie? jeszcze lekka nadwaga i wałeczki tu i tam...(smiech)
a tak poważnie, to raczej nie.
soniacz87
za konkretnym wynagriodzeniem pewnie tak ;))) ale moge pomarzyć :D:D
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.