Menu

"Sex"

Witam!!!
Jestem tu pierwszy raz:)i mam pytanie...Jestem w 9 mies.i nie wiem czy moge uprawiać sex czy nic sie nie stanie dziecku...prosze o pomoc i dziekue.
Pozdrawiam

mimiczka1
 684  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Opieka nad dzieckiem dziecko

Odpowiedzi

mimiczka1
Przepraszam ale sie pomyliłam jestem w 9 tyg.
mammma
czemu nikt nie pyta o to swojego lekarza? po badaniu ginekologicznym to już chyba wszystkie bariery zostają przełamane...nie powierzyłabym swojej ciąży lekarzowi, którego wstydzę sie zapytać o wszystko co z ciążą i porodem związane.
Martuska
no jasne :D
KlaudynaK
Rób to ile wlezie i ile Ci się chce. Aby nie do końca. Dużo łatwiej będzie Ci przy porodzie. Do samego rozwiązania możesz się kochać, a jest to o wiele przyjemniejsze w ciąży niż wcześniej :D I faktycznie jeśli przeżywasz orgazm to i Twoje dziecko jest zadowolone w brzusiu. Natomiast jeśli któregoś razu lekarz Ci to odradzi to się powstrzymaj ale jak nie jest ciąża zagrożona i luuuu.... ile tylko się podoba! :):):):):):) nawet w 9 miesiącu, to dziecku nie zaszkodzi nigdy. Mojej znajomej pielęgniarki przed samym porodem chciały swój pokój udostępnić... he he, tak ale ona dobrze z nimi żyła bo na patologi leżała aż 2 miesiące...
slonko2323
Jasne,że możesz. Ja to jak byłam w ciązy to często sie bzykaliśmy i dzień przed porodem też. Pamiętam jak powiedziałam mężowi "chodz bo dziś bedzie ostatni raz bo czuje że to już jutro nastąpi" i tak było.
avialle
a ja się kochałam w 10 tygodniu i na drugi dzień poszłam do szpitala na dwa tygodnie, bo krwawiłam, o takich rzeczach decyduje lekarz prowadzący.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.