Menu

siadanie?

Witam! Jak to jest z tym siadaniem? Mały raczkuje od 5 miesiąca, podciąga się do stania na kolanach, ale siadać nie chce. w bujaczku, albo krzesełku do karmienia a i owszem podciąga się i siedzi. niestety nic poza tym.

alexbb
 620  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta siadanie

Odpowiedzi

alexbb
zapomniałam dodać że skończył 7 miesiąc
AGAO30
Może powinnaś zasiegnąć porady lekarza, z tego cowiem moja znajoma ze swoim dzieckiem (ma podobny problem) chodzi na rehabilitacje. Ale tak naprawde, kazde dziecko w swoim tepie sie rozwija.
avialle
myślę, że nie ma się czym przejmować, dziecko czasem zaczyna chodzić zanim zacznie siedzieć, siedzenie nie jest łatwe, mój zaczął siedzieć dopiero pod koniec 8 miesiąca, a zapewniam, że rozwija się nad wyraz szybko :D
slonko2323
Też mysle ze nie ma sie czym przejmowac. Mój brat jak był mały to już chodzic umiał a siedzieć nie. Także to wszystko zależy od dziecka ale jak Cie to niepokoi to zapytaj lekarza o to.
karolincia
A moja w ogóle nie lubiła siedzieć tylko wywijała na brzuchu i jak usiadła w ósmym miesiącu sama z czworaka to dopiero siedziała, a tak nawet się nie podciągała do siadu tylko od razu stawała na nogi. Każde dziecko jest inne i każde rozwija się po swojemu, nie masz się czym przejmować
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.