Menu

Siadanie i drzemki:)

Moje drogie, kiedy Wasze pociechy same siedziały? Mój 7,5 mca jeszcze tego nie potrafi:( A druga sprawa- ile drzemek w dzień powinien mieć taki brzdąc? Wojtuś śpi 3-4 razy:) Dziękuję za odp:)pozdr!

olena
 571  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Odżywianie sen rozwój

Odpowiedzi

Anita21
moj ma prawie 8 i nie siedzi probuje ale cos mu nie wychodzi ale zato raczkuje i juz probje wstawac! a co do dzemek to zadko on se robi takie 15min i tak moze z 3razy nadzien
mimii
moja siedziala sama w szostym miesiacu.a spala 2 razy dziennie.
Anita21
*rzadko
lolita
Droga olenko moj tydzien temu skonczyl 8 miesiecy i juz siedzi,ale majac 7,5 tez jeszcze nie siedzial-teraz jakos tak mu to blyskawicznie poszlo.....co do drzemek to tez 3-4 dziennie.Jedna zawsze 1,5 godzinna a pozostale 30-45 minut.
olena
dzięki dziewczyny:) Lolitko bardzo mnie raduje Twoja odpowiedź:) bo to tak jak u nas:) pozdr!
karolincia
Moja Magda zaczęła siadać też dopiero po skończeniu ósmego miesiąca wtedy wszystko zaczęła robić niejako od razu raczkować zaraz potem wstawać. A drzemki to sprawa bardzo indywidualna moja mało spała raczej.
Wisienka
Mój syn ma 8 msc siada sam ale nie raczkuje jeszcze . A co do drzemek to zależy czasem 2 czasem 3 . Ale tradycją jest juz to że drzemie ok godz po pierwszym karmieniu .
Gusiaq
Moj zaczal siadac jak mial 8,5 mies. nauczyl sie doslowanie w trzy dni:) Wiec daj mu czas:) A co do drzemek to juz od dluzszego czasu spi w dzien tylko raz, czasami dwa, ale rzadko. Zwykle ok godziny, chyba ze w weekend z tatusiem. Jak sie poloza razem do lozka to obaj spia trzy godziny(smiech)(smiech)(smiech)
frezja8
moja dzis konczy 7miesiecy a siedzi od 2tygodnijuz i tak z dnia na dzien ale jeszcze czasem na luzku musze ja przytrzymac jak sie bawi a wozku siada i wstaje sama bez lapania sie czego kolwiek a spi 3razy dziennie po 40 minut a jak ja wystawie nadwor to nawet jednorazowo 2godziny(awve)(kciuki)
JUSTYLKA
Mateo 7 mies śpi 2 razy dziennie i nie siedzi jeszcze
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.