Menu

Siedzenie podczas obiadu

Czy wasze maluchy siedza ładnie podczas obiadu czy karmienie odbywa się w ruchu? Jak namówić energiczne dziecko, żeby siedziało przy jedzeniu?

mamaoscara
 612  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

siedzenie

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
Moje corki siedza, dopoki wszystkiego nie zjedza... A jedza swoje... a potem rozgladaja sie po cudzych talerzach, wiec siedza dalej... nooo... To raczej one biegaja za jedzeniem... Ja co najwyzej, to od czasu do czasu odganiam od lodowki... :D:D:D
artanis
Mój synek jest bardzo energiczny, ale nauczyłam go grzecznie siedzieć przy stole. To była cięęężka próba dla nas obojga. Pomagała mi moja mama. Ale się udało - niestety, przy pomocy kąta. Inaczej nic by nie zjadł:)))
Martita
moj synek( 16 miesiecy)jest bardzo zywym i energicznym dzieckiem ale nauczylam go by siedzial ladnie i jadl...powiem ze karmie go w lezaczku bujaczku taki z FISHER PRICE-bardzo wygodny i przydatny...robie to zawsze w jednym i tym samym miejscu i o stalych porach(to jest ponoc bardzo wazne)jest grzeczny i jak przychodzi czas karmienia sam siada i czeka az przyniose jedzonko :)))) robi tak z przyzwyczajenia a nie z tego ze jest glodomorem :))wrecz niejadek z niego troszke :))
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.