Menu

Sikanie w pampersa

Do ilu latek Wasze pociechy sikały w pampersa??Chodzi mi tu tylko o sikanie w nocy, bo w dzien to nie ma problemu i jakimi sposobami oduczylyście siurac w pamperaka w nocy?????

Moniczka01989
 794  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Opieka nad dzieckiem sikanie w nocy

Odpowiedzi

Nena
Moja corcia w wieku 2 lat i 4 miesięcy pozbyła sie zupełnie pieluch. Zaczynalysmy najpierw od spania w ciągu dnia BEZ pieluszki a potem powoli na noc tłumacząc przed każdym zasnieciem ze dzis spi BEZ i jak bedzie chciała siusiu to musi zawołac i pojdziemy do łazienki. Oczywiście na poczatku bylo duuuzo nocek mokrych i zmienianiaposcieli ale dalysmy radę.
domka
Moja córka w momencie gdy przestała za dnia i w nocy się nie moczyła ...2 lata i tydzień ...
ada410
W nocy spała w pampersie do około dwóch lat ,chociaż suche nocki były już troszkę wszcześniej :))
Iwona1977
ja wstawalam w połowie nocy i na spiocha wysadzalam na nocnik ...oduczanie zajęło mi ok dwóch miesięcy...młoda przestała sikac jak miała 2lata, syn jak miał 20 mc a starsza 16 mc
renata29
Starszy synek najpierw przestał siusiać w nocy a dopiero później w dzień.Miał ok.1,5 roku.Nic nie robiłam,po prostu budził się z suchą pieluchą.
halina21
córka miała ok.2 latek najpierw nocki były suche a potem w dzień też wołała ładnie a synek 1,5 roku jak miał to zaczął wołać a jak miał 21 mies.to nie chciał już na noc pampka i w dzień tez nie powiedział że dzidzi ma pampa i nie chce wysadzałam przed spaniem i rano jak wstał a czasem w nocy się budził i wołał to wysadzałam
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.