Menu

siku

mam problem z moja Wikąma juz prawie 2 latka i nie chce słyszec o nocniku wie do czego jest ale jak ja sadzam to nic nie robi potem wstaje i czesto narobi mi pod stołem lyb siusia wszedzie tylko nie na nocnik.POMÓZCIE nauczycn ja sikas do nocniczka??

kasiunia1
 660  16

Znajdź pytania na ten sam temat:

si i ba

Odpowiedzi

kasiunia1
juz przychodziła kol. jej synek siusiał przy wice by jej pokazai a ona nic.....
kasiunia1
własnie przed chwila miałam czyszczenie dywanu i musiałam ja wymyc
kasiunia1
heeeeee(smiech)(smiech)(smiech)
kasiunia1
moja jak ja pytam czy zrobiła ba w pampersa to zawsze jak zrobi to ucieka i mówi nie nie jakby sie wstydziła ze zrobiła kupe
kasiunia1
oo dokładnie tez tak mam gochasta@
Edytka85
Ja oduczyłam Julkę od sikania w pampersy dzięki nakładce na sedes bo za nic nie chciała robić siusiu na nocniku. I polecam właśnie nakładkę(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)
kasiunia1
a co ile sadzałyscie na nocnik czy sedes jak wygladał taki wasz rytm?????zawsze po piciu czy jak???
NATI
Moja ma 18 miesiecy i wola na nocniczek czasmi sie zapomni i nie zdarzymy.A jak zrobi siku czy kupke do nocniczka to bije jej brawo wtedy chodzi taka dumna :)
Edytka85
Kurcze, Julka miała skończone dwa lata jak zaczęłam ją uczyć. Dużo tłumaczyłam, zabierałam ze sobą do łazienki i tak po ażdym piciu ją sadzałam na sedes. Na początku wołała często nawet gdy nie chciało jej się siku ale za każdym razem z nią szłam i byłam cierpliwa. Szybko załapała. Jak nie dawałam jej pampersa to posikała się raz i od tego czasu nic, nawet w nocy albo mnie budziła albo przesypiała całą noc. Dużo cierpliwości, tłumaczenia i powodzenia kochana.
emiliab
Mój synek bardzo chętnie usiądzie na nocniczek... w pieluszce. Z gołym pupaskiem to nawet nie zbliży się do nocnika. Włąsnie zastanawiam się nad kupnem tej nakładki na sedes.
basiaikubus
mój synek woła siku odkąd skończył 1,5 roczku na początku bardzo bał się nocnika więc kuppiłam taką nakładkę na kibelek i jakoś poszło. on widział że ja załatwiam się do kibelka i on też chciał nie powiem na początku trzeba cierpliwości
NATI
ja sadzam co 20 -30 min
patrycja21
moja tez sie uczy juz sama zaczyna siadac na nocnik i wie ze jak zrobi siku ro bedzie brawo i sie cieszy czasem jeszcze sobie zapomni , ale zaczyna łąpaćo co chodzi
moniczka
Mój tez juz wie o co chodzi i woła mam nadzieje ze niedługo sie pozbedziemy pampersów
karolincia
moja sika po kątach na razie bo z załozeniem pieluchy też sa problemy także ani na nocnik ani w pampersa jakiś ma trudny okres
Anek
my też jestesmy na etapie uczenia,ale jak na razie to bardzo kiepsko nam idzie,małego sadzam na nocnik co jakis czas,ale nic nie zrobi,a jak zejdzie to sika na ziemie.Mam nadzieje,że załapie,ale nie wiadomo kiedy(grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.