Menu

silne osłabienie po jelitówce u rocznego dziecka

Witajcie! Mam pytanie do mam, których dzieci przechodziły jelitówkę. Otóż mój synek 2 tygodnie temu złapał zapalenie oskrzeli, które skończyło się szpitalem, wypuścili Nas na Jegoroczek, a na drugi dzień wróciliśmy spowrotem z jelitówką, którą złapał w szpitalu, 3 dni dostawał kroplówkę, miał wysoką gorączkę, biegunki,pił Orsalit. Poprawiło się i wróciliśmy do domu,a jeszcze do tego wychodzą naraz górne czwórki. Ale nadal jest bardzo słaby, prawie nie je, mało pije, wisi mi na piersi. Daję Mu Dicoflor i chyba zaraz pójdę kupić Mu Orsalit. Czy to tak ma być, czy jelitówka powoduje tak silne osłabienie, Mały nie ma siły nawet siedzieć nie mówiąco staniu i raczkowaniu, popołudniami jest trochę lepiej. Co robić w takiej sytuacji? Może powinnam pójść do lekarza raz jeszcze niech da mu coś na wzmocnienie. Pozdrawiam!

sungirl25
 1601  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie jelitówka osłabienie

Odpowiedzi

mloda22
Mój synek roczny też niedawno przechodził jelitówkę, był słaby ale w trakcie choroby, po wyjsciu bylo juz ok. Idz do lekarza , nie czekaj to maleńkie dziecko
Beki
Zadzwoń do lekarza.
Tuptolek
idź do lekarza, w szpitalach się łapie przeróżne bakteriw i wirusy, może podpowiedz jakieś badania na bakterie i wirusy
karolincia
Myślę tak jak patik jeżeli dziecko jest ospałe nie ma chęci do niczego to znaczy ze coś jest nie tak
emikacpi
Patik ma rację , jedz do lekarza
sungirl25
Po odespaniu trochę się poprawiło, zjadł kleik i się bawił, ba nawet śmiał, ale zrobił od rana 4 wodniste duże kupy-jesteśmy już umówieni na 16:00 prywatnie do lekarza (jest ordynatorem Nas na noworodkach), bo Ci z przychodni i szpitalni to do bani. Taki słaby jest zawsze rano-sąsiedzi z góry tak głośno zbierają się do przedszkola/pracy, że zawsze Nas budzą.
sungirl25
P.S. Przepraszam za literówki.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.