Menu

Siusiaczek?

Kobitki powiedzcie czy wy też miałyście problemy z ściągnięciem końcówki siusiaczka? bo mojemu maleństwu nie umiem już dalej ściągnąć zaczyna sie wiercić płakać i nie umiem mu dalej ściągnąć nie wiem czy to ma boleć czy nie bo to mój pierwszy synek a nie chcę nic zrobić źle do lekarki trochę sie boje iść bo ostatnio jak mu ściągnęła na sucho siusiaczka to ja sie prawie popłakałam jak widziałam jak mu popękało a co dopiero moje maleństwo..

czekoladka22
 396  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem siusiaczek

Odpowiedzi

renata29
Nie mam z tym problemu.Zawsze w kąpieli ściągam dotąd dokąd się da.Nigdy na siłę.Starszemu schodzi mniej więcej do połowy a młodszemu na razie tylko trochę.
tlolek
nic na siłę...
u mojego smyka sciągałam od dnia pierwszych kąpieli (za radą lekarza), zawsze podczas pluskania (więc za bardzo nawet nie wiedział co się dzieje)
Małymi kroczkami, powoli, do 2 urodzin już pięknie wszystko było odsłonięte.
lizzy11
ja też tak od około 3 miesiąca życia delikatnie naciągałam napletek, choćby po to żeby umyć, tam też zbiera się brud i bakterie, ale nic na siłę, podczas kąpieli kiedy ciało jest rozluźnione delikatnie odsuwaj i myj, a za każdym razem powinno być trochę lepiej. chociaż z tego o wiem u każdego dziecka bywa różnie, niektórym schodzi od razu po kilku razach, a u innych dzieci trwa to dłużej, synek mojej koleżanki jak miał oczek to dostał jakąś maść i po 3 smarowaniach zaczęła ta skórka ładnie schodzić.
jagoda30
JA nie odsłaniałam bo żaden z lekarzy nie wpadł na genialny pomysł żeby mi powiedzieć,że trzeba,a potem był problem bo skórka przyrosła i musieliśmy odklejać.Najlepiej zacząć wcześnie i w kąpieli,kiedy skóra jest elastyczna.
czekoladka22
Ja ściągałam bo mi lekarka zrobiła opieprz jak miał 3 miesiące chyba zaczęłam i wszystko było dobrze do teraz jak wszystko stanęło w miejscu tak mi sie wydaje że został sam grzybek do ściągnięcia i nie idzie dalej nic zrobić nie wiem czy mam poczekać trochę i sie poluzuje to czy lepiej iść do lekarza ?
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.