Menu

Siusiak

Kochane mamy,wiem to pytanie moze staje sie juz nudne na tym portalu,ale do rzeczy.Dwa tygodnie temu bylam na bilansie dwulatka,lekarz sprawdzal siusiaka mojego szkraba sciagnal napletek na sile narobil bolu malemu,ja jak sciagalam skorke to delikatnie, stopniowo i nie tak na sile.Lekarz stwierdzil ze jest ok i mam dalej sciagac napletek.Maly teraz ma uraz i nie daje sobie go sciagac jest mi go zal ,jesli juz mi sie uda to widze zaczerwienienie,moje pytanie czym smarowac to zaczerwienienie,aby zniwelowac zapalenie??

annabok77
 926  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

dziecko

Odpowiedzi

StepByStep
wczoraj było już takie pytanie....
annabok77
wiem ,ze bylo takie pytanie ale chodzi mi czym smarowac zaczerwienienie,aby zniwelowac zapalenie
StepByStep
właśnie czytałam, że pytałaś się o to w tym pytaniu... najlepiej do lekarza zadzwoń;)
anna000
no tylko pochwalic lekarza ;/
mammma
mnie tam nie nudzą te pytania. rozumiem, że jak ktoś ma problem i jest zestresowany, to nawet nie pomyśli, żeby szukać w starych pytaniach. a poza tym zawsze czegoś nowego można się dowiedzieć. ja mam córkę i teoretycznie, nie powinnam się interesować nieletnimi siusiakami ale nigdy nie wiadomo kto/co tam może się jeszcze urodzić (grins)(awve)
mammma
ostatnio na moją lekarkę wstrząsowo podziałał fakt, że przypadkiem do książeczki córki włożyłam wypełnione wnioski do innej przychodni, z nazwiskiem innego pediatry. nic nie powiedziała ale widziałam, że ją wcieło. i od razu taka milutka się zrobiła...
mammma
raz w roku można zmienić przychodnię lub lekarza pierwszego kontaktu. trzeba tylko poprosić o wniosek w rejestracji (tej nowej). i pamiętać o karcie szczepień, bo jest jedna i wędruje za dzieckiem.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.