Menu

Skąd brać siłę?

Skąd bierzecie siłę na zabawy z dzieckiem po całym dniu pracy, po domowych obowiązkach itd. Ja mam ochotę się polożyć i nie robić kompletnie nic!! Jestem wykończona!

marcelina
 722  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Odpowiedzi

kachna30
Też nie jest łatwo – ja się staram po całym dniu pracy inaczej „bawić” po prostu angażuje Adasia do zajęć domowych – podawanie prania, układanie skarpetek do pary, robienie kolacji itd. Dla dziecka to zabawa a ja lączę przyjemne z pożytecznym.
Olka31
Zabawa to przecież też czytanie książeczki, malowanie itd. Nie muszą to być zabawy na pełnych obrotach, też bym nie dała rady. Poza tym wyręcza mnei mąż bardzo często jak padam z nóg. On tez oczywiście pracuje, ale jakoś bierze skądś w sobie ta siłę. Czasem nawet myśle, że jestem złą matką bo nie chcę się bawić, ale umiem to sobie na szczeście logicznie wytłumaczyć.
norbik
No cóż wcale ci się nie dziwię ja co prawda jestem na urlopie wychowawczym ale co wieczór padam z nóg.Czasem wystarczy poprosić jakąś babcię czy dziadka,a jeśli nie to ciocię żeby na trochę ciebie odciążyli.Mogą wyjść na spacer albo zabrać dziecko do siebie żebyś trochę odpoczeła.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.