Menu

skąd ta gorączka?

dziewczyny moja cora -11 m-cy ma od wczoraj goraczke!nieduzą bo 38,8 ale jednak! daję jej paracetamol ale mimo to po jakims czasie ta temperatura wraca!mała nie kaszle i nie ma kataru!ma 8 ząbków i przy żadnym nam nie gorączkowała!czy może te "tylne" ząbki wychodza trudniej??smarujemy Bobodentem!zastanawiam się czy wizyta u lekarza jest potrzebna?a może to trzydniówka?co się wtedy podaje?chce jej jakos pomóc bo biedactwo sie meczy(pout)(pout)

zosian
 1016  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie gorączka 3 dniowa dziecko

Odpowiedzi

emiliab
Wiesz mój synek ząbkowanie przeszedł bez problemu. Jednak ostatnio zęby zaczęły się wybijać dalej i rozpychać. Wystąpiła gorączka. Trzydniówka to tylko gorączka powracająca i po trzech dniach lekka wysypka na ciele. Podaje się tylko lek na obniżenie gorączki. Jeżeli Cię to nie pokoji to lekarz nie zaszkodzi.
mammma
przy gorączce trzydniowej moja córka miała bardzo wysoką temperaturę, nawet 39,2stC. podawałam tylko nurofen i picie, najlepiej wodę. jak nie działa paracetamol, to może spróbuj ibuprofen, czyli ibum albo nurofen... w taką zimową pogodę trudno podjąć decyzję o wyprawie do lekarza, jeśli oczywiście stan zdrowia niejednozancznie wskazuje na poważną chorbę, by dziecku dodatkowo nie zaszkodzić.
corcia
moja córa miała tak 2 razy lekarze nie wiedzieli od czego to może być dawałam jej czopki eferalgan i jej przechodziło tak gdzieś na 4-5 godzin i póziniej tak po 3 dniach sama znikła
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.