Menu

skąd te plamy?????

Mamusie pomóżcie(kwiatek) o ile będzie to możliwe(krejzolka) otóż krew mnie zalewa (za przeproszeniem) jak kolejny raz wyciągam białe rzeczy z pralki z ciemnymi plamami(zmeczony) wkładam do pralki tylko białe rzeczy a niektóre z nich na plecach czy rekawach mają plamy! Tylko odplamiacz daje im radę ale mnie to już męczy bo wyciagam je bardziej brudne niż przed praniem(zla) spotkałyście się z czymś takim?

kasiulka1985
 386  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Dom i Ogród pranie plamy

Odpowiedzi

kama86
Moze masz w srodku pralke brudna..Ja raz na jakis czas puszczam pralke pusta ,sypie proszek i javel i odswiezam..
W rurach,bebenie moze gromadzic sie brud..
mamaGosia
Ja miałam podobnie. Problem się rozwiązał jak zrobiłam puste pranie. Nastawia się program na 90 stopni i dodaje zamiast proszku dużo sody oczyszczonej. Ja zużyłam dwie. Mój problem właśnie zniknął w ten sposób. Zanim to zrobisz dokładnie umyj pojemniczek na proszek.
Koozaa
Ja tam raz na jakiś czas puszczam pralke z jakimś chlorowym czymś.... ace albo domestos nawet na pełen cykl na 90 a potem na pranie szybkie 30 minut z samym płynem do płukania
kasiulka1985
Dziękuje Wam bardzo :)
amalka
Dokładnie wymyj pojemniczek na proszek, miejsce w pralce gdzie go umieszczasz, wszystkie uszczelki (ja używam do tego wody najpierw z płynem do naczyń, później z duuużą ilością octu), nastaw pranie na gotowane a do pojemniczka/ów wlej ocet. Ponownie wyczyść uszczelki i nastaw kolejny cykl, tym razem krótszy (co by wypłukało resztki złogów) Problem powinien zniknąć.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.