Menu

skarbonka

(grins) witam!
czy wasze Dzieci, a może i wy macie skarbonki? Jeżeli tak, to czy zbieracie na coś konkretnego, czy tak poprostu coś tam wrzucacie?
pozdrawiam

flame123
 573  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

Wychowanie skarbonka

Odpowiedzi

slonko2323
Ja mam skarbonke, zbieram do niej grosiki(grins)(grins)(grins)
daryjka87poznan
Moja corcia tez ma skarbonke od urodzenia. Juz jest prawie pełniutka i obok stoji druga do zapełnienia. A na co pieniazki bedą przekazane czas pokaze, ale na pewno na nią. :)
flame123
moje dzieci mają, i Bercik i ja. właśnie mi się moja zapelniła.
flame123
ja właśnie się zastanawiam czy wyjąć z mojej kaskę bo będzie mi szkoda wydać na coś dla mnie i tak się rozejdzie...
dyska29
moja corcia ma skarbonke i wrzuca tam tygodniowki skarbonka jest b duza wiec do rozbicia jeszcze sporo musi dozbierac a potem sie zastanowimy co z tymi pieniazkami zrobimy
Agnieshka76
Mój mały dostał skarbonkę od babci i na chrzcinach babcia postawiła ją w widocznym miejscu, zrobił furorę i mały nazbierał sporo kaski więc wyjęłam i wpłaciłam na lokatę. Teraz są tam drobniejsze pieniążki. Jak potrzebuje drobnych to tam zaglądam np wczoraj potrzebowałam 5 zł to wrzuciłam w zamian 10, więc małemu to się opłaca (grins)(grins)(grins)(grins)
patusia06
my mamy konto oszczednosciowe i co miesiac z wyplaty partnera odkladamy (ja niestety nie pracuje)... ale mamy tez skarbonke w ktora wrzucamy drobniaki .. zbieramy na nowy samochod i slub ..
Magdzik
Monisia ma skarbonkę i zawsze ktoś jej coś tam wrzuci... A nie mamy, trzeba mieć CO wrzucać(grins)
Magdzik
MIało być *my nie mamy(grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.