Menu

skaza białkowa

Na buzi u mojej miesięcznej córeczki pojawily się male krostki w postaci liszaju.Czy to jest może skaza bialkowa?Dodam żę karmiędziecko i piersią i butelką.

basia26
 801  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie karmienie alergie dziecko

Odpowiedzi

motylek
Jest to możliwe, ale przyczyny mogą być różne. Najlepiej zrobić badanie krwi. Wtedy będzie wszystko jasne.
agnieszka83
U mojej córci stwierdzono skazę białkową w wieku 5 tyg. Ale objawy pojawiły się nieco wcześniej, najpierw delikatna wysypka na czole, która zniknęła, a następnie pojawiły się zmiany na policzkach, właśnie w postaci paskudnego liszaju. Karmiłam wyłacznie piersią, byłam na diecie bez nabiałowej, Mała dostałą maść cholesterolową i zmiany . Proponuję nie zwlekać tylko odwiedzić lekarza
agnieszka83
....zmiany zniknęły :)
basia26
Dziękuje za odpowiedz.Bylam u lekarza ,pani doktor stwierdzila skaze i zmieniła nam mleko a poza tym skierowala nas do neurologa bo stwierdzila jakies zmiany neurologiczne.Dodam że dwa tygodnie temu badal moją córkę inny pediatra i stwierdzil że wszystko jest wporządku.Nie wiem co mam robić jestem zalamana!!!!!!
agnieszka83
Odwiedzicie neurologa i wszystko się wyjaśni, nie ma co się martwić na zapas:) Choć muszę powiedzieć, że pediatrzy często przesadzają, tzn ja na takich trafiałam. Również zostałyśmy skierowane do neurolga, bo Mała w wieku 4 mcy nie podnisiła główki przy podciąganiu za rączki. Do neurolga nie poszłam, skonsultowałam się z fizjoterapeutą, który poradził, żebyśmy więcej czasu spędzały na podłodze, szczególnie w pozycji na brzuszku. Pomogło!! Oczywiście nie twierdzę, że lekarze we wszystkich przypadkach przesadzają.

A co do skazy, to ja też byłam przestraszona, jak to będzie.... Ale wytrzymałam 1/2 roku na gotowanym kurczaku i marchewce i zyję:) A najważniejsze, żeby Agatka z tego wyrosła:)

Trzymaj się
basia26
Dziękuję za słowa otuchy!!!!Postanowiła z mężem ,że odwiedzimy jeszcze jednego pediatrę ale tym razem prywatnie.
Pozrdawiam
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.