Menu

skaza białkowa

jej proszę o informacje o skazie białkowej. jak objawiała się u waszych dzieci ? czy są jakieś testy które się robi czy tylko obserwacja dziecka? czy dałyście radę karmić piersią ? jaką dietę stosowałyście by nie paść z głodu ? w pierwszych tyg gdy niewiele różnych produktów można jeść . Mój syn ma podejrzenie skazy i trochę jestem przestraszona tym tematem. bo wszędzie słyszę że karmienie piersią będzie trudne bo ja nic nie mogę zjeść. obecnie jem bułkę suchą z chuda wędliną. potem rosołek . potem ziemniaki z gotowaną marchewką lub burakiem, do tego gotowane mięsko z rosołu lub inne. i na kolacje znowu bułkę z wędliną. I powiem wam że wysypka znika skóra jest mniej sucha i już tak nie pęka. do tego przestał tak strasznie ulewać po jedzeniu. do tego już się tak nie pręży przy kupce. ogólnie jakby taki bardziej pobudzony jest a nie wiecznie śpi. Skórę smaruje mu oliwką kilka razy dziennie.

Madzika
 350  2

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie noworodek skaza białkowa

Odpowiedzi

Beatka9316
Moja koleżanka ma taki sam problem też nie może jeść nic z nabiałem... Jej córce obiawiało się to wysypką i jak robiła kupki to ze śluzem .. Z tego co wiem to takim małym dzieciom jeszcze niestety nie można zrobić żadnych testów
kasiulka1985
mój pierwszy synek miał skazę białkową ale już przy mleku sztucznym dlatego dostawał wtedy specjalne mleko Nutramigen,,,u Niego wyglądało to tak, że był calutki szorstki i czerwone placki,okropnie to wyglądało(smutna) nic mu nie pomagało dopiero jedna z netmam poleciła mi maść sterydową i po niej znikło wszystko jak ręką odjął i nie wróciło a walczyliśmy z tym rok. Oliwki to ja bym na to nie stosowała bo moja dr mi zabraniała,kup jeden z tych kremów np OILATUM i tym go natłuszczaj byleby nie oliwką.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.