Menu

Skoki na bungee lub ze spadochronem – czy lubisz adrenalinę

Ciekawi jesteśmy czy wy lub wasi partnerzy należycie do osób lubiących duże dawki adrenaliny? Czy fascynują was sporty ekstremalne, czy czegoś próbowaliście w swoim życiu z tego typu zajęć? Ciekawi jesteśmy również czy potrzeba dostarczania sobie adrenaliny zmieniła się po przyjściu dziecka na świat? Czy przykładowo zgodziłybyście się, gdyby wasz partner chciał skoczyć ze spadochronem, czy też bałybyście się, że coś się stanie. Napiszcie jakie jest wasze zdanie odnośnie adrenaliny w życiu, w którym jest dziecko.

Ania
 1161  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport sporty ekstremalne adrenalina

Odpowiedzi

amalka
Zawsze marzyłam o skoku ze spadochronem ale jakoś się nie złożyło... Mąż natomiast (za czasów kawalerskich, nim zostaliśmy parą) dostarczał sobie adrenaliny trenując boks i biorąc udział w "ustawkach".

Unikamy ryzyka i nawet samochodem podróżujemy ślimaczym tempem :) Mamy dla kogo żyć...
cytrynka
ja nie próbowałam i nawet sama myśl o tym mnie przeraża. Natomiast mój mąż 2 razy skakał na bungee i był zachwycony a ja drżałam o jego życie. Prosiłam aby więcej tego nie robił bo ja wykituje z nerwów. A dzieci tak fajnie krzyczały Tata lata
mycha2706
Skoczyłam raz na Woodstocku na bungee razem z przyjaciółką i... nigdy więcej...
Dla mnie adrenaliną jest pojechanie na koncert punkowy,poskakanie,powydzieranie i wrócenie grzecznie a czasami niegrzecznie;))do domu,do dzieciaków.
Im bardziej się starzeje tym bardziej mysle,że nie mogę sobie pozwolic na jakieś ekstremalne wyczyny,ponieważ kto się zajmię moja małą brygadą dy mnie zabraknie? No jakos chetnych brak....;)
sara7777
nigdy w życiu
daryjka87poznan
Uwielbiamy z mezem adrenaline, chodz ja jestem mniej wytrzymała niz mąż.
MalinowaPanna
Nie dla mnie, wolę sobie dostarczać wrażen w inne sposoby - wcale nie mniej atrakcyjne :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.