Menu

Skrępowanie w łóżku

Jak tak sobie czytałam nasze wczorajsze rozmowy, to doszłam do wniosku, że wiele osób ma problem ze skrępowaniem w łóżku, ze wstydem przed własnym mężem. Dziewczyny przecież nawet jak wy czegoś w sobie nie akceptujecie, to wasi mężowie, partnerzy czy mężczyźni życia (zwał jak zwał) kochają was takie jakie jesteście - każdą fałdkę itd. Ja to zrozumiałam dość późno, zbyt późno. Nie dajcie się zapędzić w kozi róg i czerpcie satysfakcję z waszego życia łóżkowego!! Wierzcie mi o mówię - mam już swoje lata i trzy córki w tym jedną dorosłą - czasu nie cofnę, ale może wy skorzystacie. Skąd się to u nas kobiet to bierze??!! Ten wstyd itd - faceci nie mają z tym problemów.

kosia
 667  2

Znajdź pytania na ten sam temat:

seks krępacja łóżko wstyd

Odpowiedzi

natka18
@kosia: masz rację, że tak jest. Ale nie wiem czy to jest do opanowania - trzeba akceptować siebie w 100% a nie wiem czy jest ktoś taki... Wiem, że on mnie kocha taką jaka jestem, ale i tak wciągam brzuch hahah.
KaczkaDziwaczka
hm, może warto sie przejść na plaże dla nudystów? gazety nas karmią obrazami idealnego ciała. stąd mamy kompleksy i to coraz większe.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.