Menu

Skurcz łydki

Codziennie w nocy budzi mnie koszmarny ból łydki - nie mogę go opanować, ani rozmasować ani rozchodzić. Strasznie boli aż mi się łzy do oczy cisną. Co to może być i jak mam sobie z tym radzić?

elao
 1902  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

ból noga łydka skurcz

Odpowiedzi

eszka
Witaj! Skurcze łydek występują często przy niedoborach magnezu, ja akurat tak miałam. Kup sobie w aptece Aspargin i bierz 3 razy dziennie po 1-2 tabletki.Jest to lek bezpieczny, niedrogi i mnie pomógł szybciutko. Obecnie jestem w ciąży i tez go biorę zgodnie z zaleceniem lekarza, bo te dolegliwości pojawiły się ponownie właśnie teraz.Odkąd zaczęłam łykać ten lek, skurcze minęły. Spróbuj, mam nadzieję, że i Tobie pomoże.
Claudia
ja też miałam takie skurcze i do teraz nie mam pojęcia dlaczego.W aptece kupilam konska masc-nazywa sie tak nie dlatego ze jest z konia,ale smaruje sie nia miesnie koni-i pomoglo :)
Claudia
mi wlasnie magnez nie pomogl...
Ju25lka
Też miewam skurcze łydek i pomógł mi preparat Magne B6. Pozatym na wieczór dobrze jest wypić takie prawdziwe kakao. Ma mnóstwo żelaza i pomaga przespać noc.
kasia13_archiwum
MAGNEZ sie klania... :)
tami
Też zażywałam magne b6
mariola79
Jak juz Cie dopadnie postaw bosą stopę na zimną podłogę (np. płytki) mi to zawsze pomaga, mija prawie natychmiast, dobre rezultaty daje równiez naprężenie stopy i " ciągnięcie" palców do siebie. W trakcie porodu złapał mnie skurcz i właśnie taką metode podsunęła mi położna
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.