Menu

skurcze przepowiadające

Cześć dziewczyny, interesuje mnie czy każda z Was odczuwała jakieś skurcze przed zbliżającym się porodem? Ja mam termin za tydzień a tu nic żadnych skurczów. Nie raz delikatnie pobolewa mnie dół brzucha jak na okres. Ale ciężko to nazwać bólem i trwa to kilka sekund. Czy to oznacza że nie urodzę jednak w terminie skoro macica nie "ćwiczy"???

monikarogalska2
 793  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Poród skurcze poród

Odpowiedzi

GUGULKA
Spokojnie! te delikatne pobolewania to właśnie skurcze przepowiadające :) Ja na 2 tyg przed porodem tak miałam, najpierw raz, czy dwa w ciągu dnia, potem następnego dnia nic, potem znowu troszkę,aż w koncu było częściej i mocniej pobolewało, życzę powodzenia! Czop śluzowy juz ci odszedł?
monikarogalska2
Nie czop nie odszedł, mam wrażenie że wszystko stoi w miejscu a ja nie mogę sie już doczekać. Lekarz powiedział ,że raczej nie urodze w terminie. Oby się pomylił
GUGULKA
nie ma sie co spieszyc i nie obawiaj sie porodu nie da sie przegapic:) czop nie zawsze musi odejsc w domu
monikarogalska2
Miałam bardzo bolesne miesiączki czasem gryzłam dywan z bólu dlatego teraz może nie odczuwam tych sygnałów? Już sama nie wiem.
tlolek
wiesz każda inaczej to odczuwa...ja te skurcze miałam juz dużo dużo wcześniej i były na tyle silne ze lekarz kazał więcej leżeć i najlepiej z tyłkiem w górze (hihi ciekawie to wyglądało) i leciałam na lekach ostatnie 2 miesiące....leki odstawiłam 2 tyg przed porodem skurcze sie wyciszyły, czop nie odszedł, wody tez a skurcze te prawdziwe porodowe miałam tek słabe ze nawet nie chcieli mnie przyjąć na oddział bo "pani dziś nie urodzi" ....Kubuś stwierdził co innego i pojawił się na świecie 5 godzin po przyjęciu mnie na izbę....i faktycznie tego sie nie da przegapić
agniecha
Ja miałam przepiękne książkowe bóle 2 tyg przed porodami i przechodziły - na amen. Każdy poród był rozwiązywany przez cesarskie cięcie bo nic kompletnie się nie działo, nic kompletnie. W szpitalu wszystkie babki na podtrzymaniu miały większe skurcze ode mnie 30-40% a ja dobijałam do 5%. Nie stresuj się na zapas odpoczywaj i dbaj o siebie, wszystko będzie OK.
bobasekm
Ja przy pierwszym porodzie nie czułam zadnych skurczy, do szpitala pojechałam tylko dlatego, ze dziwnie czułam biodra. Czop i wody odeszły podczas porodu, a dodam, ze poród odbył się w ekspresowym tempie. Za to teraz mam dosyć bolesne skurcze, ale do porodu zostały jeszcze 4 tygodnie.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.