Menu

skurcze przepowiadajace

Drogie mamy mam pytanie wczoraj przy chodzeniu mialam skurcze ale gdy sie polozylam to przestaly ,a od 23:00 mam skurcz taki jeden bolesny i wystepuje on co godzinne do tej pory czy to mozliwe ze porod juz sie zaczal ? jestem w ciazy przenoszonej w 40 tygodniu i nie mam pojecia kiedy wystapia skurcze juz takie kiedy bede juz musiala jechac do szpitala prosze poradzcie

joasia1755
 731  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

Poród Zdrowie poród ból skurcze śluz ciaza

Odpowiedzi

gosiaa9
jeżeli masz możliwość weź ciepłą kąpiel albo połóż się w wannie i polewaj ciepłą wodą, ja miałam takie właśnie co godzinę( w zeszłym tygodniu) i po takiej kąpieli mi przeszły, to był fałszywy alarm a termin mam na 11-07. I ciągle nie urodziłam daj znać czy pomogło.
karolincia
te przepowiadające po prostu przechodzą ja miałam tez juz regularne i bolesne nawet ale to jeszcze nie było to
halina21
witaj te faktyczne raczej poznasz są bolesne i czas pomiędzy nimi się skraca a czas skurczu się wydłuża możesz się położyć lub wziąć kąpiel czy się uspokoi albo pojechać do szpitala na KTG powodzenia
Tuptolek
przepowiadające skurcze wystęoują raczej miesiąc przed porodem, teraz to już raczej te właściwe, powodzenia kochana :) (kwiatek) myślę, że możesz pojechać na kontrolę albo do swojego gin i Ci wystawi skierowanie do szpitala od razu, albo do szpitala i pewnie już zostaniesz skoro jesteś już po 40 tyg.
joasik31
najlepiej jechać do szpitala, jak nie jesteś pewna, a te właściwe rozpoczynające poród rozpoznasz na pewno, tego nie da się nie zauważyć:)
powodzenia:)
Grosik007
Ale ci dobrze:)!!! Powodzenia
joasia1755
Wlasnie wzielam kapiel no i zobacze czy skurcze sa dalej ale przy wycieraniu sie na reczniku jest czop ktory wypadl
Tuptolek
no to trzymamy kciuki (kwiatek)
Kasia1978
no to czekamy.....
gosiaa9
hmmm... a może już po:) czekamy
joasia1755
Mikolaj urodzil sie 11.07.2012 wazyl 3920 i ma 56cm
gosiaa9
gratulacje....:)
gosiaa9
gratulacje....:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.