Menu

Skuteczność anty

Witam.
Mam pytanie odnośnie skuteczności tabletek antykoncepcyjnych. Stosuję Mercilon (płacę ponad 30zł co miesiąc za 1 opakowanie) i dodatkowo używam gum. Co prawda te tabletki przyjmuję od ponad roku, nie ominęłam ani jednej sztuki, ale źle się czuję zawsze, gdy je biorę. Dodatkowo życie uprzykrza mi stosowanie prezerwatyw (jestem uczulona na latex)... Więc drogie panie - tak właśnie wygląda moje życie erotyczne. Chciałabym się pozbyć gum, ale nie jestem jeszcze gotowa na dziecko. Nie ufam samym tabletkom. A jak to jest z Wami?
Miłego wieczoru.

Lady92
 507  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie antykoncepcja

Odpowiedzi

tlolek
jeśli źle się po nich czujesz powinnaś pogadać z lekarzem o ich zmianie.
ja biore co do godziny, też mam stresa jeśli chodzi o ciąże ale przy tabl anty. jest regularny cykl dzięki czemu łatwo moge wyliczyć ew."dni płodne"
Majaaaaaa0000
Ja biorę tabletki od 4 lat i kocham się bez prezerwatyw i żadnych niespodzianek ....tylko musisz mieć dobrze dobrane...
niki30041988
za nim zaszłam w 2 ciążę, o którą staraliśmy się jakiś czas, tabletki brałam nie całe 2 lata i żadnego dodatkowe zabezpieczenia nie stosowaliśmy a odstawienie pigułek też nie spowodowało abym od razu zaszła w ciąże (a często się zachodzi) udało się dopiero po 7-8 mc. Ja ufam pigułką jestem 3 mc po porodzie, dlatego teraz od mc biorę od nowa. Jak źle się czujesz po pigułkach to je zmień, po co masz się męczyć?
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.