Menu

Skuteczność tabletek anty..

A więc, sytuacja wygląda następująco :P : od jakiś 5 miesięcy biorę tabletki no i cały czas brałam według schematu,kończyłam w niedzielę i mniej więcej w czwartek dostawałam okres .. zależało mi na tym żeby przestawić to i dostawać miesiączkę na początku tygodnia żeby nie mieć krwawienia w weekend (aniol) no i powinnam ostatnim razem wziąć tabletkę w poniedziałek (po 7 dniach przerwy), ale wzięłam dopiero w czwartek - i jak się później dowiedziałam tylko po tym było 80% skuteczności i lekarz kazał się dodatkowo zabezpieczać no i też tak się stało, po 21 tabletkach zrobiłam przerwę.. w 4 dniu przerwy dostałam miesiączkę, dzisiaj leci 7 dzień przerwy.. orientujecie się czy już jest luz i jestem zabezpieczona??? (rock)(rock)(rock)

Nicoletta
 687  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina tabletki antykoncepcyjne miesiączka

Odpowiedzi

avilla1209
jak juz po tej kombinacji wzielas czale opakowianie to wydaje mi sie ze ok! ale wiesz roznie bywa mam kumpele ktora ma 2 dzieci z tabletek :)
andziabuziak
Ja nigdy nie brałam Tabletek ...wystarczały mi zawsze i wystarczają nadal DIUREX mój mąz sie zabezpiecza bo na razie nie chcemy wiecej dzieci.moze później ...
xkasiulax
Nie mam pojęcia,używamy gumki, dla tego,bo jestem zapominalska mogłabym zapomnieć wziąć ,a przy tym miałabym 1000pytań (krejzolka)
xkasiulax
Ale jeśli kiedykolwiek brałabym tabletki to zabezpieczałabym się dodatkowo nP:żelem plemnikobójczym (kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.