Menu

Słodycze na Mikołaja

Co myślicie o paczkach dla dzieci na Mikołaja ze słodyczami? I u mnie i u męża w pracy fundowane są paczki dla dzieci, które w 97% składają się ze słodyczy. Czy to waszym zdaniem jest dobry zwyczaj?

mystery
 2678  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

paczka mikołaj święta

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
No raz w roku... ;)
lara1982
Myślę,że w większości idą po prostej lini,a słodycze to najprościej kupić.Moja córka nie przepada za słodyczami więc takie paczki leżą w szafie i kuzyni dostaja jak wpadaja w odwiedziny.
mystery
No właśnie moje też nie za bardzo... a nawet jakby to z dwóch paczek robi się taka ilość tych słodyczy, że rozdajemy to komu popadnie. @gochasta - faktycznie z ta równowartością to super rozwiązanie!!
Misia80
też pamiętam ta paczki z dzieciństwa i ile przy tym było radości.Nawet ścigaliśmy się z rodzeństwem komu najdłużej wystarczy słodyczy:)raz w roku jest taki czas i myslę,że dziecku to nie zaszkodzi
mariola79
U nas niestetyw pracy nie ma paczek. Mamy taki zwyczaj w domu , że na Mikołaja dzieci dostaja pełne buty słodyczy i jakas małą zabawke, a na Gwiazdke odwrotnie, duzy prezent i małe co nieco ze słodkosci.
kasia13_archiwum
U nas tez w domu te buty ze slodyczami... i jakis drobiazg. Dodatkowo dostaja cos w szkole, czy przedszkolu... (wiem, bo sie szykuje juz)... i wiem, jak bardzo na to czekaja (na razie bardziej Fatima, ale Yasmina tez)...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.