Menu

słoiczki firmy gerber

czy podajecie dzieciom sloiczki tej firmy i jakie smaki bo ja kupilam ostatnio warzywa z kurczakiem i wcale jej to nie smakuje ma 5miesiecy coreczka wogole jakies takie strasznie geste sa w porownaniu do innych firm czy wasze dzieci lubia sloiczki gerbera?

kasiaczek
 776  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Odżywianie słoiczki

Odpowiedzi

daryjka87poznan
Moja wszystkie słoiczki lubiła (grins)(grins)
koza54
dawałam przez jakiś czas słoiczki (bardzo krótko) te z gerbera też ale nie miałam problemu, bo córka je jadła. przeżuciłam się na słoiczki własnej roboty, bo te kupne są jałowe w smaku (moim zdaniem). Może jej po prostu nie smakują. spróbuj innego smaku bądź innej firmy albo sama gotuj :)
euphoria29
Sama gotowałam(kciuki)
Achcha
Mój jadł Gerbera, gęstsze były z Bobovity a te z Rossmanna to dopiero bryła! A dziecko krzywi się na każdy nowy smak, skąd wiesz, że jej nie smakują? Choć już nie je obiadków ze słoika to do tej pory na ich widok w sklepie drze się: "Mniam, mniam!"
kreskah
moja z kolei Gerberki lubiała najbardziej, z Hippa też jej smakowały, najmniej jakoś Bobovity ( jadła, bo dziecię moje apetyt zawsze miało, ale jakos z mniejszym smakiem)
Magdzik
Krótko podawałam słoiczki, ale Monika jadła wszystko z takim samym apetytem;) Gerbera, Hippa, i Bobovitę(grins)
xkasiulax
pODAWAŁAM TYLKO TEJ FIRMY....MOJA NIE LUBIŁA OBIADKÓW JEDYNE TO CIELĘCINĘ Z KASZĄ JAGLANA (kciuki) A TAK TO TYLKO DESERKI KAŻDEGO RODZAJU OWOCE.....
xkasiulax
SORRY ZA CAPSA!(kwiatek)
renata29
mój lubił wszystkie,gerbera też a smaki jakie tylko były
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.