Menu

Ślub

dziewczynki pomozcie czy moja swiadkowa na slubie powinna miec taka sama wiazanke jak ja czy mniejsza i pod olor swojej sukienki ? i jak z podziekowaniami dla rodzicow musze cos czytac czy od razu mozemy zaczac tanczyc jak tylko puszcza piosenke wole aby to pan wodzirej przyczytal za mnie !

Justyna22
 638  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

ślub

Odpowiedzi

sheryl
mnie się nie podoba jak panna młoda i świadkowa mają taki sam bukiet. Panna młoda ma swój -ślubny wyjątkowy, a świadkowa swój pod kolor sukienki.
iwona1985
u nas moja starsza miała wiązankę pod kolor swojej sukienki a co do podziękowań to zespół zapowiedział że chcemy podziękować rodzicom a my sami na środku sali daliśmy dwa duze bukiety w koszach i dziękowaliśmy nic nie czytaliśmy
joanna21022
Moja swiatkowa nie miala takiej samej wiazanki jak ja kupila sobie sama jaka chciala a co do podziekowan to my poprosilismy wodzireja zeby on zapowiedzial a my na srodku sali podarowalismy rodzicom dwa bukiety kwiatow w koszach i zyczenie takie w tubach i sami podziekowalismy za wszystko. I nic nie czytalismy.
sweetnessa27
Rodzicom najlepiej jest podziękować podczas wswpólnego tańca w kólku przy piosence "cudownych rodziców mam"...do tego kwiaty czy upominek
Malwinka
zgadzam się z oliwiusią pan młody przyjeżdża do pani młodej i po darowuje jej bukiet a świadek daję bukiet siatkowej. oczywiście młoda powinna mieć większy bukiet od świadkowej. ja miałam większy ale świadkowa miała z takich samych kwiatków jak ja wiązanki były dobrane kolorystycznie do wystroju sali i samochodu.a jeśli chodzi o podziękowania to orkiestra zapowiedziała a ja z mężem wyszliśmy na środek i własnymi słowami podziękowaliśmy rodzicom i wręczyliśmy im koszyczki kwiatków i księgę podziękowań z naszym zdjęciem.
kina
swiadkowa i panna mloda maja inne bukieciki,a i siadkowa ma mniejszy,dopasowane do urody i sukienek(tak mowila kwiaciarka,ktora robila bukiety na moj slub)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.