Menu

ślub

na kolędzie Ksiądz zaproponował nam ze udzieli na ślubu za darmo w jakiś dzień tygodnia po południu,wiem ze na wesele takie jak każda kobieta marzy nigdy nie bedzie mnie stać dlatego tez mam pytanie czy wasze śluby były o takich jak marzyliście czy moze nie???

mamusia251188
 988  25

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina wesele

Odpowiedzi

loona20
niestety nasz ślub nie był taki jak sobie marzyłam ale i tak było pięknie :) mamy tylko śłub cywilny :) i tez jest ok :)
babooshka
ślub kościelny + wesele (nieduże) ale takie bez dziwnych zabaw typu z jajkiem itd:P,tego stanowczo nie chcieliśmy. Ale teraz jak patrzę z perspektywy tych 10 lat to wolałabym kameralną imprezę w gronie przyjaciół i najbliższej rodziny...
monique25
podpisuję się pod superlaska1986(prezent)
nikitka1987
mój ślub był wymarzony.... wszystko było tak jak sobie zaplanowałam, no może z małymi wyjątkami.... a co najlepsze też miałam przez księdza za darmo udzielony ślub ale w sobote!!!!
mamusia251188
to nie musi byc w dzien powszedni moze byc sobota!
Magdzik
Wymarzony(grins)(grins)
Magdzik
Aaa..i wesele też było wymarzone, na 140 osób, i to tylko najbliższa rodzina i kilkoro znajomych(grins)
babooshka
Aha,mój ślub odbył sie w tym samym kosciele co ślub moich rodziców, grał ten sam organista,dodatkowo wymarzyłam sobie "Ave Maria" na skrzypcach, podczas mszy przygrywał na gitarze nasz przyjaciel:))A ceremonia odbyła się w sobotę:)
ulenka091987
mój był wymarzony, z wymarzonym facetem, chętnie bym to powtórzyła, a ksiądz choć chcieliśmy zapłacić to nie wziął od nas pieniędzy
ulenka091987
no i mi się tak złożyło, że ślub wypadł w 28rocznice ślubu moich rodziców
daryjka87poznan
Slub mamy tylko cywilny ale był wymarzony.
sweetnessa27
Mój wymarzony ślub cały czas przede mną:)
izkalepszy
a ja nigdy nie marzyłam o ślubie że ma być taki czy owaki,ważne że byłam JA i B a reszta mi "zwisała" (grins)
Cyntia
My mamy tylko slub cywilny.
CZy wymarzony? Zalezy kto o czym marzy.Ja nie marzyłam o hucznej imprezie.Mielismy impreze w domu.I było bardzo miło. Czy hucznie znaczy lepiej? Albo zapewnia szczęśliwsze zycie?
Raczej nie.
Zaufaj mi.jesteśmy już długo ze soba.I moze teraz nawet będzie kościelny,ale na pewno nie w sobotę .Bo ja własnie chciałabym tak rodzinnie.W końcu jestesmy juz razem sporo.A to tylko taka jakby formalność:)
Anna81
ja wiem czy to tak róznica w jaki dzień ten ślub brany ważne żeby osoby które maja brać ten ślub tego chciały i były zadowolone ja ślub brałam w środe ale to był sylwester a dziecko chrzciłam w sobote bo tak chciałam, żeby bez zbędnych gapiów było
ADAMSKA98
mój slub był skromny małe przyjecie na ktorym byli najblisi ,nie chcielismy hucznego ,wiem ile kasy na to idzie i przesto mielismy skromny ale był jeden muzykant który gral super
hiuma
Dla mnie ślub nie jest ważny, ważne jest to co bedzie po slubie
hiuma
Dla mnie ślub nie jest ważny, ważne jest to co bedzie po slubie
renata29
nie marzyłam o ślubie więc nie miałam wymarzonego:)a ślub był ok,śmiałam się bardzo:)
vanessa82
ja też miałam wymarzony ślub i wesele... i taką piękna pogodę :-) wiele razy chciałabym cofnac czas i przeżyć ten dzień raz jeszcze :-)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.