Menu

slub cywilny,a zaklad karny

Witam Was,czy znacie taki przypadek?Mozecie mi cos podpowiedziec?

Marta050709
 769  20

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina slub cywilny

Odpowiedzi

jagoda30
wiem,że ludzie biorą śluby ona na wolności on w kiciu,pobierają się.Pewnie to wymaga załatwienia wielu formalności,zgody naczelnika,ale jest do zrealizowania.
niki30041988
przeczytaj tu na tym forum moze cos Tobie pomorze http://forumprawne.org/prawo-cywilne

/38436-slub-cywilny-w-wiezieniu.html
niki30041988
ucieło... http://forumprawne.org/prawo-cywilne /38436-slub-cywilny-w-wiezieniu.html połącz link bo coś ucieło
Tuptolek
nie znam Twojej sytuacji, ale też mi przeszło przez myśl to co napisała geodonna23
Marta050709
on jest tego wart i nie jest zlym czlowiekiem,a wyszlo jak wyszlo...
Magdzik
Podpisuję się pod wypowiedziami dziewczyn. Odpuść sobie Kochana, ułóż życie z kimś "normalnym", bez wyroku. Mnie samej ciężko się przyznać i wracać do tego, ale dawno dawno temu też byłam z facetem z wyrokiem i powiem Ci Kochana, że tacy ludzie się nigdy nie zmieniają. Wtedy też nikogo nie słuchałam i byłam zaślepiona, ale teraz po latach widzę jaki to był chory związek. Uciekaj od niego jak najdalej, nieważne co zrobił... Dla swojego i dziecka dobra
Marta050709
zastanowie sie nad waszymi radami
Tuptolek
może niekoniecznie od razu wymazuj ślub z planów, tylko daj sobie ten czas aż wyjdzie z zakładu na przemyślenia (kwiatek)
Kasia1978
a ja podpisuje się pod wypowiedzia Magdzik.....przeżyłam podobną sytuację
Ada3610
a najlepiej to przełóż ślub aż wyjdzie Twój Ukochany na wolność i zróbcie to jak należy.
madziullka
Nie ma dobrych ludzi ktorzy odsiadują wyroki. I podpisuję się pod wypowiedziamy wyzej
amalka
Hmy... Więc ja się wyłamię (pokoj) Mąż koleżanki zrobił kilka "głupot" za smarkacza i miał wyrok w zawieszeniu. Powody nie istotne (choć powiem, że się chłopakowi nie dziwię w ogóle) pobił ojca, mocno go uszkadzając. Odwiesili mu zawiasy i poszedł siedzieć. Dziewczyna czekała na niego, Wyszedł za dobre sprawowanie, założyli rodzinę. Ciężko było początkowo, bo On nie mógł znaleźć zatrudnienia. Ludzie poznali się na Nim, zaufali i wszystko się ułożyło. Zapewniam, że to bardzo dobry człowiek, ojciec, mąż... Po prostu dzieciństwo i lata szczenięce miał jakie miał...

Inne (zaprzyjaźnione z nami) małżeństwo było w sytuacji podobnej. Oboje są wspaniałymi ludźmi, a Jego przeszłość koło pierza mi lata. To PRZESZŁOŚĆ.

Oczywiście gro przestępców do "sanatoriumu" wraca, lub przynajmniej "na stare śmieci", nie można jednak generalizować... Nie skreśla się człowieka ot tak, za głupi błąd (nie mówię tu o ciężkich przestępstwach a błędach młodości)

@Madziulka palnęłaś głupotę jakich mało (krejzolka) Taaa... Staruszek odsiadujący wyrok za zabicie- w obronie własnej- jednego z napastników, leśniczy który odstrzelił rękę chłopakowi włamującemu się do jego domu z bronią, kobieta która zaciukała tłuczkiem do mięsa męża, bo zastała go gwałcącego córkę... to na wskroś źli ludzie (kciuki)

@Marta Twojej sytuacji nie znam (lub nie kojarzę) ale ja zrobiłabym jak radzi @Tuptolek. Nie skreślałabym człowieka, ale nie decydowałabym się z miejsca na ślub. Jeśli macie być razem- będziecie. Wyjdzie, poczekacie jak się sprawy potoczą i wówczas podejmiecie decyzję.

Ps. Chłopak może naciskać, bo o ile mi wiadomo większe ma szanse na wyjście, gdy na "zewnątrz" ktoś czeka. Posłuchaj nie tylko serca ale i rozumu.
syla
amalka zgadzam się z Tobą w 100% nic dodać nic ująć-nie każdy człowiek który był lub jest w więzieniu jest złym człowiekiem życie różnie się toczy
madziullka
Głupota nie głupota. Za coś Ci ludzie odsiadują wyroki . Dziś mogą być mega fajni... Przeszłość jednak wraca!!! I nikt mi nie wmówi ze palnełam głupotę. Owszem moze i znasz idealne takie przypadki ja znam te mniej gdzie kazdy takiemu zaufał a potem było to samo. Niestety. podwazasz to co napisałam? Dlaczego tylko mnie cytujesz?? śmieszne!
syla
Zacytowałam Ciebie bo uważam że są dobrzy ludzie którzy muszą odsiedzieć wyrok,nie wszyscy są źli nie oceniaj ludzi jedną miarą,nie uważam żeby to było śmieszne że Cię zacytowałam co w tym śmiesznego,i nie mów że przeszłość zawsze wraca,pozdrawiam
Marta050709
Kinga nie jest corką Michała.
monikarogalska2
Ja bym zaczekała, jeśli macie być razem to będziecie.
amalka
@Madziulka no proszę Cię- gdzie ja Cię zacytowałam (wow) Owszem- ODNIOSŁAM SIĘ głównie do Twojej wypowiedzi, bo jest najbardziej radykalną i jednoznaczną.

Tak jak źli ludzie "chodzą po ulicy", tak dobrzy odsiadują wyroki. Tyle w temacie (pokoj)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.