Menu

Ślub po cichu - co sądzisz na ten temat?

Kochane, tego typu historie są coraz częstsze już nie tylko w filmach i serialach, ale także w codziennym życiu. Ostatnio dowiedziałam się, że jedna z moich znajomych wyszła za mąż. I w sumie nic nie byłoby w tym nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że para wzięła ślub jedynie w obecności świadków, nie informując o tym wydarzeniu rodziców ani najbliższej rodziny... Nie ukrywam, że wyszedł z tego mały skandal, a rodzice nowożeńców byli bardzo rozżaleni. A Ty co sądzisz na temat takiej decyzji? Uważasz, że ślub jest prywatną sprawą samych zainteresowanych i nie mają obowiązku o tym nikogo informować czy może powinno się Twoim zdaniem przynajmniej wspomnieć przed ślubem, że się coś takiego planuje? Jak zareagowałabyś, gdyby Twoje dorosłe dziecko wstąpiło w związek małżeński bez Twojej wiedzy?

Ania
 784  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina małżeństwo ślub

Odpowiedzi

kasia3030
Dokładnie tak jak wyżej. Nie wyobrażam sobie tak ważnego wydarzenia w moim życiu bez bliskich. Mam nadzieję, że moje dzieciaki będą w przyszłości mieć takie samo zdanie na ten temat jak ja:)
Mysiulineczka
Ja razem z narzeczonym myślimy własnie nad ślubem cywilnym na którym byli byśmy tylko my z córcią i nasi świadkowie. Nie opłacało by się nam zwoływać rodzin (zwłaszcza że moja jest bardzo liczna) na 20 minut uroczystości no i wesele też nie wchodzi w gre . Co innego ślub kościelny który chcieli byśmy wziąść ale za kilka lat , wtedy zrobimy wesele i zaprosimy gości.
renata29
Rozumiem ślub tylko ze świadkami ale żeby nie powiedzieć o tym rodzicom,tego już nie pojmuję.Miałabym głęboki żal do dziecka gdyby ukryło przede mną ten fakt.
daryjka87poznan
Byłam na takim slubie dwa tygodnie temu (byłam swiadkową) obecnie nie podoba mi sie taki slub. Moze byc skromny ale zeby był w gronie rodziny.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.