Menu

ślub z amerykaninem

Witam kobietki, które tu są! Mam taką sprawę. Moja siostra mieszka w usa, jest w związku z amerykaninem. Są ze sobą teraz od 7 miesięcy, planują ślub za rok.

Poznałam jej chłopaka, jest sympatyczny itd., ale. Rozmawiałam z moim kuzynem, i jego kolezanka też wyszła za amerykanina , a dzisiaj żałuje... Nie chcę generalizować, ja osobiście mam takie zdanie, że nigdy nie patrzę kto jest z jakiego kraju i mam podejście bardzo w porządku. Chciałam zapytać, czy znacie jakieś przypadki, gdzie kobieta wyszła za amerykanina, jakie są Wasze odczucia.? Po prostu boję się o siostrę i tyle.

hello
 741  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Partnerstwo i Rodzina związek z amerykaninem

Odpowiedzi

aniula
Moja znajoma poslubila czarnoskorego amerykanina 4 lata temu, mieszkaja w Texasie i sa szczesliwi z tego co mi wiadomo.
LaMandragora
Wiesz... rozejrzyj sie dookola i policz, ile malzenstw Polki z Polakiem, jest super hiper szczesliwych.
Kazda relacja uczuciowa/partnerska, niesie za soba ryzyko tego, ze sie zwyczajnie dwoje ludzi rozminie i im sie nie uda, ale to tez zawsze nadzieja, ze jak zechca to bedzie zwyczajnie dobrze.
Na milosc i spelnienie w milosci a takze trwaly, szczesliwy zwiazek, gotowej recepty nie ma.
LaMandragora
A tu wstawie cos, co jest wg mnie kwintesencja spelnionej, szczesliwej milosci i trwalych relacji uczuciowych. Dlugie troche, ale trafne... i przy okazji zabawne."„- Proszę pani, a za czym ta kolejka?
- Po miłość?
- Z importu?
- Nie, krajowa. Z importu bywa rzadko.
- A to nie jakaś chińska podróbka?
- A skąd mam wiedzieć?! Widzi pani, że sama stoję i się denerwuję!
- Hej, kobitki, chińskie podróbki to są na bazarze, a w tym sklepie dają gwarancję. Kupowałam już, to wiem.
- To czego pani znowu stoi?
- Bo mi tamta miłość nie pasowała. Niby wybierałam-przebierałam, a jak rozpakowałam w domu, to się okazało, że nie to. Koleżance odsprzedałam za pół ceny.
- A do której sklep jest czynny?
- Cholera wie. Wiem tylko, że po 5 osób wpuszczają. Trzeci raz stoję. Dwa lata temu stałam i w zeszłym roku – nie dotarłam. Szału można dostać, każdy ma swoją miłość, a ja z pustymi rękami musiałam do domu wracać.
- A czemu same kobiety stoją? Mężczyznom miłość nie jest potrzebna?
- Każdemu jest potrzebna, ale oni wolą zdobywać. A jak kupują, to po taniości, przy drodze. Albo w specjalnym salonie, ale to miłość jednorazowa – kupił, skorzystał, wyrzucił i zapomniał. A dla kobiet liczy się termin przydatności. I jakość.
- A ta miłość jest jakoś zapakowana? Jak ją sprzedają? Na wagę? Na metry, na litry, na kilogramy? Ktoś wie?
- Ja wiem! To gotowy produkt. Musi pani powiedzieć sprzedawcy, jaką miłość pani chce. Potem idzie pani do przymierzalni. Jak się spodoba, to pani kupuje, a jak nie będzie pasować, to sprzedawca poszuka czegoś innego.
- Ja to chcę jakąkolwiek, nawet najskromniejszą… taką, której nikt nie chce, z odrzutu, wybrakowaną…
- Hej, ta pani, co chciała wybrakowaną! Proszę tu podejść bez kolejki! Wybrakowaną sprzedajemy bez kolejki, zapakować pani?
- A moja znajoma kupiła sobie w second-handzie. Widać, że noszona. Niby sympatyczna, ale… jakaś taka zniszczona nieco… Nie dla mnie. A znajoma korzysta. Kurz otrzepie, dezodorantem popsika i miłość jak nowa.
- A moja sąsiadka przywiozła zza granicy. Co żeśmy jej zazdrościły! Prezenty, bukiety, bankiety, namiętności… A potem się skończyło. Zaczęły się łzy, groźby… Pewnie bateryjka się wyczerpała. Teraz dzielą dzieci.
- To już lepsza krajowa. Mamy przecież Biuro Ochrony Konsumentów!
- Następne 5 osób prosimy do środka! Nasi konsultanci pomogą wybrać odpowiednią miłość, zapraszamy!
- Ale towaru!
- Jaką pani sobie życzy?
- Nie wiem… Wieczną!
- Nie mamy dostaw wiecznej miłości od dawna. To ekskluzywny model, ręczna robota. Musi pani szukać w antykwariatach. Albo w Galeriach Dzieł Sztuki.
- No to niech będzie namiętna, wielka, gorąca, szalona! Jest?
- Jest. Proszę przymierzyć.
- Nie, nie podoba mi się, jakaś taka jaskrawa. A ta pani co przymierza?
- Model „słodka idiotka”. Głupiutka, bezbronna, naiwna. Mężczyznom tatusiowatym bardzo się podoba.
- A tamten model?
- To jest „Biznes Partner”. Partnerstwo, równouprawnienie, wspólne interesy, przyjacielskie stosunki, oddzielne konta. Tu ma pani jedną kieszeń na wspólny biznes, która dzieli się na dwie kieszenie w razie potrzeby.
- Oddzielne konta mi się nie podobają. Ja bym chciała, żeby mnie utrzymywał…
- Modelu „Utrzymanka” niestety już nie mamy. Ogromny popyt, dostawy nie zdążymy rozpakować, a już znika. Ale proszę się nie martwić, mamy duży wybór. Mogę zaproponować ten: czysty, delikatny, wzniosły, nieziemski, nazywa się „Romantyka”. Wiersze, spacery, księżyc, gwiazdy w prezencie, gitara przy ognisku…
- Miło… Ale nie dla mnie. To już nie ten wiek, żeby przy ognisku… Coś bardziej konkretnego poproszę. A tamten model?
- „Władczyni”. Czarna skóra, maska, kajdanki, wysokie buty, ostrogi. Do kompletu dodajemy pejcz, obrożę i kaganiec. Pokazać?
- Nie! A tamten model, w kącie? Taki niepozorny? Szarawy?
- Może i niepozorny, ale na życie jak znalazł. Nazywa się „Równowaga”. Wzajemne zrozumienie, spokojna kolorystyka, żadnych huśtawek, dzieci, wnuki, wieczory przy kominku.
- Nudnawo…
- Fakt, żadnych nieprzewidywalnych wybryków… Ale ile elegancji! No i najdłuższy termin ważności. Prawie „wieczna”.
- Ale ja bym chciała ognia namiętności, trzepotania serca, niepewności, ryzyka!
- Proszę pani, nie można w jednym modelu połączyć wszystkie style! My tu mamy albo-albo. Proszę się dobrze zastanowić czego pani chce?
- Chcę takiej miłości, żeby była namiętność i czułość, stabilizacja i zrozumienie, odrobinę zazdrości, ale też zaufanie, przywiązanie i wolność, dobry grunt dla przyszłej rodziny, również finansowy. I żeby pasowało jak ulał.
- Przepraszam, ale tego modelu nie mamy.
- Jak to nie macie?!! To skąd ludzie maja taką miłość?
- To ręczna robota. Bywają prawdziwi mistrzowie – jeszcze nie wyginęli… Ale na sprzedaż nie robią. Tylko dla siebie. Może pani też się nauczy? A w sklepach z gotowymi wyrobami pani takiej nie znajdzie. I niech się pani nie da nabrać na podróbki. Obiecują cuda na kiju, a potem same reklamacje. Pani chce Idealnej Miłości, a to już jest dzieło sztuki, owoc wielu lat pracy. Może jednak skusi się pani na model „Równowaga”? To dobry produkt, jakość gwarantowana.
- Nie… nie wiem… muszę to przemyśleć…
- Jak pani sobie życzy. Do widzenia, dziękujemy i zapraszamy ponownie. Następny z kolejki proszę! Mamy tu miłość dla każdego, kto nie ma czasu na własnoręczne, osobiste komponowanie ekskluzywnego modelu… Do wyboru, do koloru!”
amalka
Świetne i... prawdziwe (zakochana)
clyde22
Ile związków/małżeństw/ludzi, tyle historii i przepisów na szczęście lub nieszczęście.
Polak z Polką też świetnie "drą koty", gdy tego chcą i ich związek nie gwarantuje szczęścia i wiecznej miłości...
MamaMateuszka
Sąsiadka ma męża czarnoskórego, mieszkają w Londynie i są szczęśliwi. Przyjeżdżają do jej rodziców na wakacje. Mają śliczną córę.
amalka
Eeee tam... Myślę, że nie ma reguły. Bardziej obawiałabym się związku z człowiekiem, co to by mnie w burkę po ślubie wpakował, lub przedstawił 5 innych żon (grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.