Menu

śluzowate kupki, bakterie, probiotyki i zaparcia

Witajcie drogie mamy. Teraz kiedy mogę już się cieszyć macierzyństwem martwię się jak każda mama zdrowiem swojej pociechy. Mój 2,5 miesięczny synek karmiony piersią miał prawie od początku pieniste, śluzowate kupki. Badania wykazały w kale bakterie streptococcus aureus (gronkowiec złocisty) i klebsiella oxytoca. Lekarz zalecił stosowanie na razie tylko probiotyków (biogaia, lakcid i enterol) gdyż z antybiotykami jest problem dla tak małego dziecka. Po tygodniu stosowania zaczęły się zaparcia, a jak już pomożemy dziecku zrobić kupę to jest ona już nie pienista, ale ciągle bardzo śluzowata.
Czy miałyście podobne problemy z tymi bakteriami? jak wasze dzieci reagują na probiotyki?

gagala
 3757  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie probiotyk bakterie śluzowate zaparcia

Odpowiedzi

ADAMSKA98
lakcid podajesz a one własnie dzialają na zaparcia ,ty pij koperek nawet trzy razy na dzien to powinno pomuc na zaparcia
Agniecha89
moja miała to samo. ciAGLE JAKIES BAKTERIE, BARDZO PIENISTE ZIELONE I RZADKIE KUPY. PO LAKCIDZIE JESZCZE GORZEJ, JAK ZACZELA BRAC LACIDOFIL ALBO LACIDO BABY(JUZ NIE PAMIETAM BO TAK DUZO TEGO BYŁO) TO SIE UNORMOWAŁO.
gabi30
mój synek też ma 2,5 miesiaca i również wykryto u niego klebsielle i gronkowca złocistego. Wczesniej brał lacido baby a teraz dicoflor 30, kupki są w miarę ladne, choć trochę zielonkowate, ale o niebo lepsze niż te wodniste jak na początku.
Spróbój może tych priobiotyków, mojemu służą.
napisz proszę czym leczysz te bakterie bo inetersuja mnie opinie
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.