Menu

Smecta

Moja córa ma ostatnio problemy żołądkowe - boli ja brzuszek, ma biegunkę i zastanawiam się czy mogę jej podać smectę - ma 20 miesięcy. I jak jej to podać? Rozpuszczone w wodzie? (to jest takie ohydne, że sama mam problemy z piciem). Czekam na odpowiedzi!

mamakarina
 7696  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie ból brzuszka smecta żołądek biegunka

Odpowiedzi

PaniMisiowa
Smecte też podawałam... Dla takiego dzieciaczka to chyba jedyny dostepny lek bez recepty na problemy z żołądkiem. Trzeba ją rozpuścic w wodzie i wypić - może nie być łatwo.. Sama za nią nie przepadam. Ale trzymam kciuki!
paula80
Ja podawałam smectę rozpuszczona w herbacie - o wiele łatwiej nam szło. Ale powiem Ci szczerze, że zaskoczył mnie kiedyś lekarz - powiedział, że najlepiej rozpuścić smectę w wygazowanej coli - w ogóle, że wygazowana cola jest świetna na żołądek - ale jakoś nie mogłam sie przełamać :) Natomiast smecta sprawdza się bez zastrzeżeń!
cebulka
Tak, cole polecają przy zatruciach, ale tak troche nieoficjalnie ;) Smecta ma za zadanie bardziej zablokować biegunke niż na problemy żoładkowe.
wiki1503
Michałowi zaczęłam podawać colę jak miał jakieś 3 latka - wcześniej bym nie dała. Ale muszę przyznać że działa na różne sensacje. A smecta w herbacie to faktycznie u nas tez jedyne rozwiązanie.
Alb22
Możesz śmiało dawać smectę na pewno pomoże. Jak córcia nie będzie chciała wypić z wodą to daj z herbatką. Nie musi wypić na raz całości. Niech sobie popija pomalutku!
lisa
Ja proponuję Enterol, to jest lek bezpieczny i bardzo skuteczny, działa na wiele rodzajów biegunek i dolegliwości żołądkowych.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.