Menu

śmieci!!!!!!!

kto u was wynosi śmieci,banalne pytanie wiem....ale tak sie zastanawiam(zla)(zla)(zla) ja obarczyłam tym mężą i większości razy buntuje się "że jak zwykle on musi wynieść śmieci"zawsze chcę mieć kosz pusty na noc by mi nie śmierdział,a po za tym idzie wieczorem z psem,więć wciskam mu je.......czy wy też uważacie że to męskie zajęcie(pout)(pout)

kto przeważnie wynosi śmieci??

smerrfetka
 753  20

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dom i Ogród śmieci

Odpowiedzi

Mandarinios
mąż :)
euphoria29
U mnie też wyrzuca mąż...Kobieta z worem pełnym śmieci???-NIE.To jednak dla facetów.(awve)
malinka23
to przewazni robie Ja. No od wielkiego święta mąż to zrobi....(awve)
Edytka85
U mnie też mąż(grins)
moput
Najczęściej moja mama :)) A druga w kolejności jestem ja :) Najczęściej śmieci przygotowujemy rano do wyrzucenia a ona wychodzi z małym na spacer, no chyba, że ja zaprowadzam małą do przedszkola. Mój mą%
koniczyna
różnie(awve)
monilajsa
jak JA naszykuje to pójdzie
Kasia011085
mąż pracuje w delegacji ,więc tylko weekendy zostają na ewentualne zmuszenie go do wyrzucena śmieci!!
beatka7623
Mój mąż też pracuje w delegacji więc większość roku się miga ale nie robi problemów a tak ja wynoszę chyba że uda mi się córkę starszą od kompa wyciągnąć to wtedy ona ale twierdzi że to obciach A ja ją gnębię(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)
joana1983
u mnie mąż wyrzuca śmieci i buntuje się kiedy ja chcę to zrobić. Nawet nie muszę mu szykować, sam wymienia worek i wynosi. Ale mój mąż w ogóle jest kochany pod tym względem. Sprząta mieszkanie, myje gary, myje okna, ostatnio umył mi samochód... (to chyba takie wyrażanie miłości jest(prezent)(rock)(smiech) )
basia198711
ja bo mąż pracuje od rana do wieczora a zawsze się jakoś tak dziwnie składa że popołudniu mam pełny kosz no i chcąc nie chcąc muszę go sobie opróżnić
beatka7623
Gdzieś Ty Joano znalazła takiego faceta normalnie UNIKAT (klaszcze)(klaszcze)(klaszcze) Gdyby mój tak mi wyrażał miłość to bym wcale się nie obraziła(grins)
Magdzik
Mąż(grins)
JULKA
MÓJ KAMIL JAK WYCHODZI Z PSEM TO ZAWSZE SIE ZAPYTA CZY JAKIŚ ŚMIECI NIE TRZEBA WYNIEŚĆ(grins)
alinagj1o2
U mnie mąż ,nie muszę przypominać .Resztę obowiązków zależy jak kto ma czas .
paulaa
właśnie jak ja naszykuje śmieci to wyniesie
elinka
na zmiane :) no bo jak juz sie z kosza przelewa, to ile razy mozna meza prosic o wyniesienie tych ch........ smieci? heh (krejzolka)(smiech)
IziaMorela
Maz moj ukochany (grins)(grins)(grins)(grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.