Menu

smoczek za duży????

drogie mamy mam pytanko czym może grozić za duży smoczek?????znajomej dziecko od urodzenia ma smoczeka jak dla dziecka starszego-takie ok roku.nie znam numeru ale moja córcia go miała tak ok. 10-11 m-ca. smok firmy NUK.mnie sie wydaje że robi córce krzywdę, ale......

julinek
 1193  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem dziecko

Odpowiedzi

julinek
(smutna)
rozowa82
moja Zuza nie chciała chwycic małego smoczka, poprostu wypadał jej z buzi, chwyciła taki ok 6 miesięcy i co miałam zrobic? pozwolić żeby dziecko sie zapłakoało? o tym jakoś nikt nie pomyśli ze są różne dzieci?
mammma
pewnie wadami zgryzu, a przy odrobinie szczęścia to może i niczym. ja staram się sugerować wskazówkami producenta co do wieku dziecka i stosowania danego produktu. chyba, że lekarz zaleci inaczej... o to chyba jakis tekst z ulotki farmaceutycznej (smiech)
julinek
więc znajoma nie umiętnie czytała ulotki.zreszta ona ma specyficzny sposób podejścia do córki.ma tez starszą -14 latkę i chyba juz zapomniała.a jak ja jej cos podpowiadam to tylko sie na mnie spojrzy, zrobi minę i juz.ale mi dziecka szkoda.ten za duzy smoczek to nie wszystko!!!!!!mała ma tak "rozepchany"brzuszek (ma 5,5m-ca), ze do każdego mleka daje jej kaszkę do tego kaszeę manne.mała odgina się w łuk do tyłu juz w zasadzie od czasu kiedy można było ją trzymac na recach w pozycji pionowej.mała jeszcze nie siedzi.dla mnie to by było nie pokojące i skonsultowałabym sie z lekarzem.ale dla niej to chyba normalne...........MNIE MARTWI TYLKO TO DZIECKO!!!!(pout)
monna16
wydaje mi się że nie ma sensu podawania dziecku za dużego smoczka - smoczek musi być dopasowany wielkością do buźki dziecka
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.