Menu

smutek

Jest mi smutno.Moja bratowa jest od piątku w szpitalu Z ośmiomiesięczną córeczką.Mała ma narośl na nadnerczu i zmiany w tkankach, za mało czerwonych krwinek.Jeszcze będzie miała robione dokładniejsze badania po niedzieli. Lekarze niby mówią i nie mówią ale wszystkim nasuwa się jedna myśl -nowotwór.Chciała bym bardzo wierzyć że to tylko fałszywy alarm.Czy słyszałyście o podobnych przypadkach że na początku były takie przypuszczenia a po badaniach wszystko skończyło się dobrze .

mool
 677  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie dziecko

Odpowiedzi

kachinka
droga mool smutne co piszesz ja jednak głęboko wierzę że będzie dobrze z maleńką trzymam monco kciuki i sciskam(prezent)
mool
Tak .Bardzo ciężko jest rodzicom i nam wszystkim też.Dziękuje za ciepłe słowa.
Remedios
kochana, takich przypadków jest mnóstwo!I każdy wie że nie warto martwić się na zapas i czarnowidzieć. Trzeba wierzyć i mieć nadzieję, że wszystko będzie ok!!Ja trzymam kciuki i życzę malutkiej zdrowia!(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
justii34
(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)
aga28
(prezent)(kwiatek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.