Menu

Śniadanie

Czy śniadanie jest dla Ciebie najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia? Niektórzy nie lubią jadać przed południem. Jakie jest Twoje zdanie na ten temat? Czy rozpoczynasz dzień od kawy, a może śniadanie jest dla Ciebie najbardziej obfitym posiłkiem?

Ania
 1666  22

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie Odżywianie śniadanie posiłek

Odpowiedzi

33anna
Nie cierpię śniadań! Wolę dzień zaczynać od kawki, ale mąż mnie zmusza do śniadań ze względu na to, ze karmię piersią.
izaS
Jadłam jak byłam w ciaży i jak karmiłam piersią,teraz wolę kawkę.
Juli1303
A ja jadam śniadanie ale skromne bo muszę rano brać leki
natalcia1988
ja nie potrafie obejsć sie bez śniadania później niż około 2-3 godziny po wstaniu. Tak się jakoś nauczyłam ze w pracy około 8 jem śnadanko bo juz zaczyna burczeć mi w brzuchu!!! A kawki nie pije wcale do snadanka ewentualnie capucino lub cherbatka :D
mammma
uwielbiam twarożek ze szczypiorkiem, świeże bułki z żółtym serem lub dżemem mojej teściowej, a latem płatki i mleko prosto z lodówki. kawka... mniam
idę wyjąć masło z lodówki....
Kordelia
Dla mnie zawsze śniadanie było ważnym posiłkiem i nie potrafię się bez niego obejść:)
darzenka
ja ogólnie nie jadam śniadań ale z racji że jestem w ciąży wiec muszę teraz jeść. Dla mnie najważniejszy był ciepły obiad, bez tego to ani rusz :)
Anita21
ja zawsze przed kawka zjadam pol kromeczki zeby nie na pusty zoladek
Mandarinios
Śniadanie to podstawa, daje energię na cały dzień... Ja kiedyś nie potrafiłam rano nic przełknąć, miałam tak skurczony ponocy żołądek, że próba zjedzenia czegokolwiek doprowadzała mnie do mdłośći... Teraz się pozmieniało i zazwyczaj jem duże śniadanie ale nie mam konkretnej godziny :)Z reguły jak się oderwę od netmamy :):):):):)
szajek2007
Sniadanie jadam zawsze razem z synkiem :-)
Joanna30
Nie lubię jadać śniadań ale od narodzin mojego Synusia jadamy śniadanka wspólnie.
malgosia
jako nastolatka nie jadałam śniadań wogóle, dopiero jakieś kanapki w szkole lub dopiero obiad. Ale na studiach mieszkałam z koleżankami, które przekonały mnie do śniadań- razem je robiłyśmy i jadłyśmy. I się przekonałąm. Teraz to dla mnie bardzo ważny posiłek, ale niezbyt obfity. A kawa zwykle dopiero po śniadanku:)
myszka838383
mój pierwszy posiłek to obiad kolo 14.00..moje śniadanie to kawa..albo dwie :/ niezdrowo ale inaczej nie potrafie :D
Nicoletta
najbardziej obfitym posiłkiem to na pewno nie jest, ale jest bardzo ważne i codziennie przed wyjściem z domu je spożywam :)
kawy nie pije jednak dwie skibeczki chleba i herbata obowiązkowo od razu po wstaniu :)
popi844
Zjadam śniadanko ale o różnych godzinach (zależy jak malutka mi pozwoli)i w zasadzie jest to tylko ostatnio pieczywko Wasa i jakiś jogurcik.A to w ramach zrzucenia paru kilogramów:-)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.