Menu

Śniadanie rodzinne tylko w niedzielę?

Jadacie razem śniadanie? Tylko w weekendy lub tylko w niedziele, czy w ciągu tygodnia również jecie razem? Jaką rolę odgrywa u Was śniadanie?

Ania
 1786  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina Zdrowie Odżywianie

Odpowiedzi

lolitta
W tygodniu to różnie, raczej w tym pośpiechu nie zawsze jest czas, ale w weekend to staramy się mieć czas na wspólne śniadanie.
kosia
Każdy je jak wstanie - dziewczyny są już duże, nie wyobrażam sobie, żeby je budzić na śniadanie zwłaszcza jak teraz są wakacje - my do pracy więc nie będę ich budzić o 6 30... a w weekendy to też średnio, bo każdy wstaje inaczej i wędruje do lodówki. Jedyne co to obiad w niedzielę - to jest naprawdę wspólny obiad i tego pilnujemy.
Agula
Wspólne śniadania tylko w weekendy, gdy jedziemy do pracy to nie jemy nic. Wstajemy tak na styk aby się tylko ubrać. Po za tym nie lubimy jeść z samego rana, dopiero gdzieś po 8.
lipka70
Staramy się wspólnie jeść przynajmniej jeden posiłek dziennie. Na ogół jest to obiad. A rano to tylko kawa i do pracy.
kasia13_archiwum
U nas tez to raczej obiad jest wspolny, ale jemy codziennie go razem. Wyjatkiem jest, ze maz np pracuje do pozna i wtedy jem tylko z dziewczynkami. W sobote i niedziele, jemy rowniez sniadanie i kolacje razem.
AnnaZZ
Niestety, ale w tygodniu każdy jest zaganiany i raczej mało osób ma czas na wspólne śniadanie, u nas jest tak samo. Pozostaje jedynie niedziela na wspólne "pięć minut" przy porannym posiłku. Szkoda że tak jest bo uważam że wspólne posiłki scalają rodzinę.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.