Menu

sniadanka

dziewczyny mam pytanko co dajecie swoim rocznym dzieciom na sniadanko?moja mala ma roczek juz ale nie je chetnie chleba ani tego pieczywa chrupkiego nie wiem co jej moge dawac jesli macie jakies propozycje to(kwiatek) a czy moge juz jej dac sos z piersi kurczaka?

wiki09
 577  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Odżywianie sniadanka

Odpowiedzi

Magdzik
Pewnie, że możesz jej dać pierś kurczaka:) Gotowaną z marcheweczką(kciuki) A jak nie chce chleba, to może jakiś twarożek, szyneczkę samą, może jakiś rogalik maślany... Masz wiele opcji jeszcze do wykorzystania(kciuki)
Magdzik
Ooo...zapomniałam o parówkach(kciuki) Temat rzeka...(smiech)(smiech) Jajko też możesz podać(grins)
xkasiulax
jajecznica na masełku ze szczypiorkiem (glodna) chałka,bądź angielka z serkiem ,wędlinką itd.A pierś z kurczaka już małej podaje ma 10miechów
xkasiulax
parówek małej nie podaje...ale sama wcinam,mniaam (glodna)
wiki09
piers z kurczaka w sosie wlasnym na maselku bez cebuli i maki
darzenka
naleśniki, omlety, parówki, serki białe, serki homogenizowane, kanapke, platki kukurydziane, jajka, jajecznica, sadzone, duzyyy wybór jest :)
daryjka87poznan
Moja ostatnio to chlebek z szyneczką albo paroweczke.
natka1nt
Rocznemu dziecku można właściwie podawać wszystko. Musisz tylko dać jej do posmakowania różnych produktów i wtedy będziesz mogła wymyślać różne śniadanka. Moja np. nie cierpi jajek pod żadną postacią a uwielbia parówki, twarożek bagietkę z masełkiem i szyneczką. Najlepiej żeby był większy kawałek aby mogła trzymać go sama w rączce.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.