Menu

Sok Kubuś - zdrowy czy sama chemia

Moje córki uwielbiają pić soki Kubusia. Zastanawiam się, czy one faktycznie są takie zdrowe, jak jest na nich napisane, czy jednak zawierają chemię i konserwanty?!

twogirls
 8631  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie owoce banan picie sok marchwia kubuś

Odpowiedzi

justa
Sam smak Kubusia czy Pysia nie jest dla mnie zbyt naturalny. Mój synek je uwielbia ale dla mnie nie są zbyt smaczne bo są za słodkie- lepsza myslę jest Vitaminka czy Karotka ale czystego, naturalnego soku z marchwii mi one nie do końca porzypominają.
sabina
Gdy jest zawarta poziomka w kubusiu, to zwłaszcza wtedy czuję w ustach samą chemię. Niektóre Pysie też smakują podejrzanie. Bardzo jednak lubię Kubusie, a zwłaszcza te z marchwią i bananem. Rzadko jadam owoce, więc staram się to zastąpić witaminami w tych sokach.
Mart03ha
Zwroccie uwage na kolor niektorych tych sokow. Fiolet, zielen - to musza byc sztuczne barwniki!
bunia88
Najlepsze są soczki Gerbera albo Bobo Fruit, do Kubusiów jestem sceptyczna.
kasia13_archiwum
Nie uwazam, zeby Kubusie byly zdrowymi soczkami. Dla mnie to sa bardziej napoje owocowe, ktore od czasu do czasu mozna dac dzieciom, ale zdrowe one nie sa.
Nie wiem, czy sie teraz nie pomyle, ale one chyba cukier zawieraja.
Agula
Jeśli córki bardzo lubią pić soki marchwiowe to sugeruje kupić sokowirówkę i samemu przysądzać takie napoje. Dzieciom nie sprawi różnicy czy będzie to Kubuś, Pysio czy sok domowej roboty, a jest na pewno lepszy, a najważniejsze to wiemy co pijemy :)
kasia13_archiwum
@Agula... tez tak mysle.
OGGA
Gdy pije soki kubusia czuje jak bym mieliła trawe lub kłębek nici.
OGGA
A i jeszcze gdy wącham podobne soki albo ten czuje jak bym wąchała własne nogi po cieżkiej oraninie albo klop (że się tak brzydko wyraże)po wizycie gości.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.