Menu

Sokowirowka

Hej Mamusie. Chce kupić sokowirówkę, przeglądam je na allegro i nie wiem jaką moc mam wybrać. Może mi doradzicie jaka jest najlepsza.

Ada3610
 684  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zakupy zakupy

Odpowiedzi

Lwiczka
Ja zamówiłam taką:http://allegro.onet.pl/sokowirowka-na-cale-owoce-900w-inox-camry-cr-110-i1255665493.html .Ale jaka jest okarze się bo jest w drodze do mnie(grins)
EkspertPhilips
Szanowna Pani,
Warto wybrać model, który oprócz odpowiedniej mocy silnika będzie dysponował dużym otworem na owoce oraz dużym pojemnikiem na miąższ. Dzięki temu można wycisnąć większą ilość soku za jednym razem. Wymagania ta spełnia np. sokowirówka Philips HR 1865. Ma ona silnik o dużej mocy - 700W oraz aż dwulitrowy pojemnik na miąższ. Dodam, że obecnie przy zakupie sprzętów kuchennych Philips można wziąć udział w specjalnej promocji, gdzie można wygrać zestaw kuchenny o wartości 5000zł i otrzymać nagrodę gwarantowaną w postaci zestawu do przypraw. W tym celu należy wybrać ulubiony przepis na stronie www.philips.pl/kulinaria i wypełnić kupon, który dostanie Pani w sklepie przy zakupie produktu Philips. Szczegóły na www.philips.pl/kulinaria.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.