Menu

solarium

jako iż nie mam czasu na opalanie, chciałabym trochę opalić moje białe ciało na solarium, jak często powinnam chodzić, aby uzyskać ładną opaleniznę??

ulenka091987
 822  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport solarium opalanie

Odpowiedzi

beatka7623
To zależy od twojej karnacji i szybkości opalania Ja mam dość jasną karnację i żeby być dość ładnie opaloną ale nie spieczoną (grins) muszę chodzić co najmniej z 6/7 razy tak po 10 minut ale minuty też są uzależnione od tego czy się spiekasz jak rak na słońcu czy raczej nie Ja należę do tej 2 grupy (grins)(kciuki)
iwona1985
Mam jasną karnację i już po 2-3 razach w solarium jestem opalona biorę przyspieszacz i skóra jest delikatniejsza i ładniej pachnie niż bez przyspieszacza.
Pacholec
a co to za przyspieszacz?
sara7777
Najlepiej 2 x w tyg po max 10 min aż zauważysz efekt ale nie przeasadź i pamiętaj,że każda skóra inaczej reaguje na promieniowanie.Potem możesz utrwalać 1x w tyg przez miesiąc lub nawet 1x na 2 tyg wystarczy.Jak regularnie będziesz chodziła i nawilżała skórę (KONIECZNIE JAKIŚ NAWILŻAJĄCY BALSAM!!!-skóra nie będzie się łuszczyć więc opalenizna nie będzie schodzic) to zyskasz ładny, złocisty odcień skóry.Polecam najpierw zrobić peeling całego ciała wtedy opalenizna dłużej się utrzyma i będzie świeżo wyglądać. PACHOLEC:przyspieszacze to takie kosmetyki do opalania przyspieszające uzskanie opalenizny.Warto je stosować przed opalaniem,gdyż dodatkowo dobrze nawilżają skórę .
iwona1985
dodam że z przyspieszaczem chodze tylko na 7-8 min Pacholec napisałam Ci do profilu
Majaaaaaa0000
:* :* Wydaje mi se ze powinnaś iść , raz na 5 minut potem drugi raz 8 i za 3 razem dopiero po 10 minut...żebyś od razu nie spiekłą się i żeby Cie skóra nie piekła! Ja mam jasną karnacje i chyba z 10 razy aj k bym poszła dopiero by było cos widać,bo ja na słońcu leże godzinę i jestem przez dwa dni czerwona i leciutko potem brązowieje! (prezent)
MamaMaya
ja musze chodzic 3 razy w tyg przez dlugi czas aby uzyskac jakikolwiek efekt taka mam karnacje! pierwszy raz ide na 5 min potem juz na 7 i tak do konca bo u nas sa strasznie mocne lampy. po 10 wyszla bym spieczona na raka! wszystko zalezy od tego jaka masz karnacje i jakie lampy sa na solarium.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.