Menu

Solarium i masło kakaowe z ZIAJI

Wczoraj kupiłam masło kakaowe z ZIAJI a przed chwilą przeczytałam na nim "polecany również przed opalaniem w solarium" .. i teraz myślę czy się nim nie wypaćkać bo wieczorem wybieram się na solke .. co mówicie? robiła któraś mama tak kiedyś? zastanawiam się czy to będzie działać jak te emulsje przeznaczone do opalania w solarium czy jak ? no i jeśli wsmarować w skórę to minimum pół godziny wcześniej (tak jak to powinno się robić z innymi preparatami do solarium) czy bezpośrednio przed czy może i pół i przed tylko nie chciała bym przecholować (grins) - przecholować w tym sensie żeby nie skórze nie była za gruba "bariera" .. proszę o radę (grins) .....(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)

Nicoletta
 2448  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

masło kakaowe solarium opalanie

Odpowiedzi

Achcha
możesz się smarować ale wiele to nie da, do solarki njalepsze są specjalne preparaty: zawierają "aktywatory" czyli coś co pobudza skórę do produkci melaniny czyli kolorku, kupisz je na saszetki w solarium a jeśli masz ciemną karnację to Ci polecam preparaty specjalne powodujące większe ukrwienie i utlenienie skóry co daje ultra opaleniznę tylko przez godzinę po opalaniu jest się czerwonym jak rak i twarzy tym nie wolno smarować
mysia
ja osobiscie sie nie smarowalam ale mam znajoma ktora urzywala za kazdym razem przed solarka i opalenizne miala super(grins)(grins)
monique25
ja się zawsze smaruję przespieszaczem opalania ... a balsamów brązujących używam na co dzień
Nicoletta
dzięki laseczki (prezent)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.