Menu

Spa & Wellness

Miałyście kiedyś okazję spędzenia dnia w takim ośrodku SPA? Ciekawa jestem jak wam się podobało i czy jest to warte swojej ceny! Chciałabym zrobić coś dla swojego ciała i zastanawiamy się nad tym z koleżanką, ale nie wiem czy tak warto, dlatego chciałabym poznać wasze zdanie.

Ju25lka
 500  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

wellness pielęgnacja ciało spa

Odpowiedzi

artanis
Dla ciała - niekoniecznie:) O wiele taniej niż w SPA będzie wykonać te zabiegi u normalnej kosmetyczki - w SPA trzeba liczyć się z ceną razy 2.
Ale - niesamowity relaks dla ducha!
Kiedyś zrobiłam sobie taki dzień w SPA, na dzień dobry przyszła Pani dała mi szlafroczek i kapcie, zaprosiła do pokoju na leżankę, puściła relaksującą muzyczkę, miałam kilka zabiegów (za te same płacę u normalnej kosmetyczki 1/2:D ). Ale - po dniu spędzonym w takim miejscu czułam się niesamowicie wyciszona, zrelaksowana. Może dla tego klimatu, jeśli nie trzeba specjalnie oszczędzać - warto:)
paula80
Też mi się marzy, ale nie mialam jeszcze okazji!
Juli1303
Ja byłam w tym roku w sopocie. Masaże, okłady z błotka, bicze wodne. Hmmm...powtórzyła bym to. Miałam okazję jechać tam w listopadzie ponownie ale akurat termin mi ni epasuje więc za rok dopiero alee wracam tam.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.