Menu

spacer

Dziewczyny powiedzcie czemu jak rodziłyście dzieci ciepłą porą to czkalyście ze spacerem aż 2 czy 2 tygodnie i tylko na 15 min wychodzilyscie przecież spokojnie można iść na dłuej z dzieckiem i szybciej

syla
 554  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

dziecko

Odpowiedzi

marzenkag
wg mnie nie wazne kiedy urodzi sie dziecko-czy latem czy zima i tak trzeba je przyzwyczajac powoli do powietrza.
syla
nie każdy tak powie ponieważ jak urodziłam to położna i to nie jedna powiedziała że można odrazu iść na powietrze a nie werandować był lipiec wyszłam o 11 ze szpitala pojechałam do domu wziełam prysznic a od godz.12 do 19 siedzieliśmy na powietrzu na działce i było super i napewno dziecko nie musi trzy tyg być w domu
syla
Magiic właśnie swoje pytanie zadałam bo jestem ciekawa czemu tak długo szokuje mnie że ktoś czeka 3 tyg ze spacerem
Remedios
no właśnie mnie też to zastanawia, ja urodzę w sierpniu, w upały i tak balkony i okna pootwierane są na oścież w dodatku wszyscy siedzą w ogródku, to przecież nie będę z dzieckiem siedzieć w domu bo werandowanie trzeba "odbębnić" i gadać z resztą rodziny przez okno:))
syla
Remedios ja odrazu wychodziłam sama czytałaś jak tylko wyszliśmy ze szpitala to odrazu pojechaliśmy na działkę pogoda była piękna i energia mnie rozpierała to poco w domu się kisić możesz spokojnie wychodzić odrazu
marzenkag
a ja urodzilam w marcu i nie poszlam odrazu na spacer i kazdy robi tak jak mu pasuje i jak uwaza.
MANDRAGORA
Ja rodze w czerwcu i jak bedzie ładne lato nie mam zamiaru siedzic w domu szkoda słoneczka , które na pewno zrehabilituje mnie po porodzie :)
sque
Ja mam termin na początek sierpnia i też nie mam zamiaru siedzieć w domu i się kisić, poza tym będę musiała małą przyzwyczaić szybko do powietrza bo 19 sierpnia mój tato ma 50 urodziny i chcemy do niego z małą pojechać (jak się urodzi o czasie), a to 100km jednak, a na początku września chcemy ją ochrzcić to też muszę przyzwyczaić ją do obecności innych ludzi i odgłosów.
Gusiaq
Juz dzis pisalam - wyszlam jakos trzy dni po porodzie (rodzilam w sierpniu) a moja mama ze mna nastepnego dnia (ja sie urodzilam w lipcu).
Nanya
Synka rodziłam w grudniu i na prawdziwy spacer wyszłam dopiero po 3 tygodniach, ale tylko dlatego, że straszne śnieżyce były... Teraz mam termin na początek czerwca i mam zamiar wyjść tak tydzień po porodzie. Wszystko zależy od pogody. Słoneczny, lekko mroźny dzień w zimie jest lepszy na wyjście niż wietrzny i pochmurny w lecie.
W sumie i tak 3 doby po porodzie spędzę w szpitalu, więc następne 4 przeznaczę na przyzwyczajanie małej (werandowanie), a później ruszymy w świat :))
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.