Menu

spacer

kiedy moge wyjść na pierwszy spacer z miom synkiem,który skończył 4tygodnie?bo w taki mróz to na pewno nie. i jeszcze jedno:jak ubrać wówczas dziecko?

magdatomczyk
 599  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

spacer

Odpowiedzi

tlolek
na cebulke, mozna zaczac od weranowania....na 10-15 minut na balkon albo cieplutko ubrac i otworzyc w pokoju okno
AGAO30
Wiadomo, że w taki mróz nie zabardzo na spacery z tak malutkim dzieckiem. Ale jak mrozy spadną to wyjdx z dzieckiem na 15 minut.
mysia
ja jestem tego samego zdania jak dziewczyny
Anita21
szczeze to ja mojego maluszka juz w 2tygodniu wzielam na spacer a dokladniej do lekarza ja go ubieram raczej cieplo ubieraj mniej wiecej jak siebie zeby go nie przegrzac tak mi mowilo wiele osob i tak robilam
rozowa82
takie małe dziecko mozesz wziąc na dwór jezeli jest mniej niz -5 stopni, zaczynasz oczywiscie od werandowania tak jak tlotek napisała i ubierasz na cebulke, na buzie oczywiscie krem ochronny i zaczynasz od bardzo krotkich wyjsc...,.
Kapka84
Ja ubierałam zawsze z zasadą O JEDEN RĘKAW WIĘCEJ NIŻ SIEBIE i nie przegrzawałam. Teraz wiadomo, że kombinezony są cieplutkie więc jest mniejszy problem jak jesienią czy wiosną. I zgadzam się z rozowa82 koniecznie krem.
Nanya
Tak, jak pisała rozowa82 nie wybieraj się z dzieckiem na spacer jeśli jest poniżej -5 st, bo jego płucka mogą tego nie wytrzymać. Najpierw werandowanie, żeby przyzwyczaić dziecko. Ubieraj na cebulkę w tyle warstw ile Ty masz na sobie + jedną dodatkową. Przegrzanie jest równie niewskazane, co wyziębienie. Pamiętaj, że dla dziecka lepszy jest lekki mrozik w słoneczny dzień, niż plucha i wiatr przy 5 st na plusie.
magdatomczyk
dziękuję za wszystkie odpowiedzi!!:-)))na pewno skorzystam z rad i wkrotce ruszamy na pierwszy spacer
Basia1980
Po tygodniu mogłaś już iść. Najpierw ze trzy dni werandowanie na balkonie, a potem krótkie spacerki. Mi położna kazała wychodzić już po tygodniu, więc śmiało wychodź. Tylko pamiętaj, Ze z takim maleńsdtwem nie wychodzi się jeśli temp. spadnie poniżej -5st :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.